2092
ماساژور، هدیه‌ای برای لمس جاودانگی

ماساژور، هدیه‌ای برای لمس جاودانگی

1396/03/29 بازدید225

دیگر بر کسی پوشیده نیست که ماساژ تجربه‌ای وصف‌ناشدنی است، به این معنا که تن و روان در تعاملی یکپارچه به دور از زمان و مکان به آرامشی بی‌نهایت می‌رسد که نتیجه آن سبک‌بالی و بی‌وزنی است. ماساژ تجربه‌ای فرح‌بخش و به شدت خیال‌انگیز است که باعث شده بسیاری از مردم در سرتاسر جهان به آن گرایش نشان دهند، اما در این بین به غیر از فواید روحی و روانی، تاثیر مستقیم در بهبود و درمان بسیاری از بیماری‌های مختلف را دارد. به عبارتی دیگر آرامش حاصل از این فرآیند نقش‌های روانی و جسمی فراوانی جهت نیل به آسایش و موارد درمانی آن ایفا می‌کند و در همین راستا در عصر مدرن امروز به دلیل مقبولیت و محبوبیت ماساژ، لوازم و دستگاه‌های ماساژور با بالاترین فناوری‌ها روز و با تکیه بر اصول علمی، توانسته‌اند جایگاهی ویژه در اذهان مردم باز کنند.

ماساژور، ماندگار در خاطره

ماساژ اقدامی طبیعی برای تطبیق زیبایی و درمان است که در عملکرد و کاربرد بی‌نظیر است. احساس لمس شدن پوست و نفوذ به لایه‌های زیرین، دست‌کاری عضلات و ماهیچه‌ها و افزایش گردش خون و به عبارتی ماساژ احساس رویا گونه‌ای عمیق است که هدفی جزء خلق آرامش ندارد. زیبایی در ماساژ، پوست را تحت تاثیر قرار می‌دهد که جوانی و شادابی را برای پوست به ارمغان می‌آورد. در همین بین استفاده از ماساژورهای مناسب باعث درخشان شدن، کاهش خشکی و چین چروک پوست شده و در عین حال نقش درمانی برای بسیاری از اختلالات جسمی و ذهنی خواهد داشت.

چرا باید از ماساژورها استفاده کنیم؟

بسیاری از مردم زمانی که می‌خواهند وسیله ماساژوری از قبیل: صندلی ماساژور یا ماساژور پا خریداری کنند، درصدد آن هستند که بدانند آن وسایل ماساژور چه فوایدی برای آن‌ها می‌تواند داشته باشد. دانستن فواید ماساژ کمک می‌کند تا ما بتوانیم از لوازم ماساژور موجود انتخابی بر اساس امکاناتی که دارند به علاوه تطابق آن امکانات و ویژگی‌ها با نیازها و خواسته‌های ما داشته باشد.

در اینجا تعدادی از فواید اصلی استفاده از ماساژورها  به شرح زیر است:

1. تسکین‌دهنده درد

امکانات ماساژورها بر تکنیک‌های ماساژ خاص مانند شیاتسو، ورز، کشش، ضربه زدن به صورت آهسته و پیوسته استوار است که کمک می‌کند تا دردهای عضلانی و درد در سراسر بدن از بین رود. با برخورداری از این امکانات می‌توان یک ماساژ کاملا سفارشی بر اساس سبک بدن شما ارائه دهد.

2. کاهش استرس

استفاده از ماساژورها با توجه به برنامه‌ها و امکاناتی که دارد در جهت رفع استرس، تنش و خستگی‌های روزانه و ایجاد آرامش و آسایش، می‌تواند بسیار مناسب بوده و خطر حمله قلبی را کاهش می‌دهد. همچنین موجب تجدید قوا و ذخیره انرژی در بدن و از بین برنده افسردگی نیز می‌شود.

3. ریلکس شدن عضلات

شل شدن و ریلکس شدن عضلات به صورت برنامه‌های خودکار ماساژورها جهت افزایش آرامش، بی‌وزنی و راحتی اعضای بدن می‌باشد. کیسه‌های هوا و غلتک‌های که در ماساژورها قرار دارد با دست‌کاری بر لایه‌های سطحی و عمیق عضلات کمک در ایجاد آرامش و تمدد اعصاب می‌کند. همچنین باعث رفع کوفتگی و گرفتگی عضلات نیز می‌شود.

4. بهبود در گردش خون

ماساژورها که نقش درمانی نیز دارد باعث متعادل کردن فشار خون و کاهش ضربان قلب می‌شود. فشاری که از ماساژ روی مویرگ‌ها و عروق خونی وارد می‌شود کمک می‌کند که خون و مواد به قلب هدایت شوند و از متوقف شدن آن‌ها جلوگیری شود. همچنین در ماساژ به علت فشاری که روی مویرگ‌ها وارد می‌شود ، باعث می‌شود مقدار خون مبادله شده بین بافت‌ها نیز افزایش یابد. همچنین باعث بهبود در فشار خون بالا می‌شود.

5. درمان بیماری و حفظ سلامتی

ماساژورها به غیر از اثرات روانی و آرام‌بخش، موثر در درمان بیماری‌هایی نظیر: سرطان، ام‌اس، آرتروز، آسم، میگرن، دیابت، سکته مغزی و بسیاری از بیماری‌های دیگر می‌باشد. به این دلیل که ماساژ به عنوان عامل خارجی ارتباطی است که از جسم به روان منتقل می‌شود و به عبارتی هر دو بخش تن و روان را با هم درمان می‌کند. استفاده از ماساژورها موجب تناسب‌اندام و همچنین کاهش چربی متراکم شده در بدن نیز می‌شود.

به عبارتی جامع‌تر ماساژ به دور از استفاده از هر عامل مصنوعی دیگری جهت کسب آرامش و لذت، می‌تواند با ایجاد شرایطی طبیعی ناشی از آنچه در ذات زندگی در جریان است، زندگی پویا همراه با آسایش را فراهم کند. همچنین ماساژورها می‌توانند هدیه‌ای منحصربه‌فرد و یکتا برای همه افراد با سلایق متفاوت باشد. در این راستا محصولات سایت فروشگاهیhttps://Piltanshop.com  که با داشتن سابقه طولانی در ارائه محصولات بهداشتی، ورزشی و سلامت و همچنین محصولاتی در زمینه‌های لوازم و دستگاه‌های ماساژور، توانسته  خدماتی در خور نیازهای مردم فراهم کند.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1873
2103

پربازدیدترین ها

تفاوت بارداری در ۲۰ سالگی و ۳۰ سالگی

ترجمه

2 هفته پیش
|
15213 بازدید

بهترین روانشناس تهران

نوشته

22 ساعت پیش
|
2737 بازدید

نگرانی و ترس مشترک برای والدین

ترجمه

4 روز پیش
|
2512 بازدید