1034
ماساژور پا بهترین وسیله برای زنان باردار

ماساژور پا بهترین وسیله برای زنان باردار

1396/08/01 بازدید708
ماساژور پا دستگاهی است برای ماساژ دادن پا در راستای ایجاد احساس آرامش و زدودن خستگی، درد، تورم و همچنین بازیابی انرژی در پاها است. به خصوص این وسیله برای زنان باردار که دچار تورم در پاها می شوند بسیار عالی است. به طور یقین پاهای ما پس از یک روز پر تلاش دچار خستگی و درد می شود و لازمه آن برخورداری از یک دستگاه ماساژور پا است. بسیاری از ما قبل از خرید ماساژور پا نمی دانیم که یک ماساژور پا چه ویژ گی هایی می تواند داشته باشد، در زیر شماری از فواید استفاده از ماساژور پا آمده است:

1- کاهش استرس و درد

بر اساس پژوهشی که توسط ژورنال مراقبت های بحرانی پرستاری در سال ۱۹۹۹ انجام گرفت، از بین بیمارانی که در شرایط بحرانی قرار داشتند، ۲۵ نفر برای آزمایش گزینش شدند. پس از ۵ دقیقه ماساژ پا ، بهبود چشمگیری در کاهش تنش واسترس، کاهش درد، افت فشار خون، ساماندهی نرخ ضربان قلب و تنفس در آن ها ایجاد شد. ماساژ یک راه خوب برای از بین بردن درد است. در یک پژوهش منتشر شده در سال ۲۰۱۰ توسط مرکز پژوهش های پرستاری کاربردی، خانم هایی که که پیش از زایمان از ماساژ پا بهره مند شده بودند، در زمان زایمان درد کمتری را به نسبت به گروه دیگر تجربه کرده بودند. به گفته دیگر ماساژ پا می تواند دلیلی برای کاهش درد برای پاها و همچنین بخش های دیگر بدن شود. پس می توانید برای خانم های باردار خود یک ماساژور پا تهیه کنید تا در هر زمان، کیفیت بالایی را در جهت کاهش درد ها و مشکلات بارداری با ماساژور پا به عنوان یک دستگاه ماساژور بدن تجربه کنند.

2- کاهش تورم پاها در خانم های باردار

تورم روی پاها و مچ پاها میان خانم های باردار یک پدیده طبیعی است. این پاسخ بدن به سطح بالایی از هورمون ریلاکسین (هورمونی که از تخمدان و در زمان زایمان ترشح می‌شود، وظیفهٔ آن انبساط (بازشدگی) عضلات لولهٔ تناسلی جهت تسهیل در زایمان) است که اساسا لگن را برای زایمان آماده می کند. بدن مایع بیشتری را نگهداری می کند در حالی که رحم در حال رشد رگه ها را فشرده می کند و خون را در اندام های پایین بدن انباشته می کند. راه های گوناگونی برای کاهش تورم پاها وجود دارد و ماساژ پا در دوران بارداری یکی از آنها است. در سال ۲۰۰۷، یک پژوهش در Manisa، Western Turkey شامل ۸۰ خانم باردار که به دو گروه تقسیم شده بودند، انجام گرفت. گروه نخست مراقبت های همیشگی پیش از زایمان را دریافت کرند، در حالی که گروه دیگری به میزان ۲۰ دقیقه ماساژ پا را به مدت ۵ روز در هفته انجام دادند. پس از آزمایش، آنها کشف کردند که خانم هایی که ماساژ پا را دریافت کرده بودند، تورم کمتری نسبت به گروه دیگر داشتند. دستاورد این نمونه آزمایش ها، استفاده از ماساژ پا برای خانم های باردار را لازم و ناگزیر می داند. اگر می خواهید برای تمام قسمت های بدن از ماساژ بهره بگیرید بهتر است صندلی ماساژور خریداری کنید. (برای مشاهده انواع صندلی ماساژور به آدرس سایت که در پایان این مقاله آمده رجوع کنید)
 

3- کمک به کاهش علائم PMS (سندرم پیش از قاعدگی) و یائسگی

PMS (سندرم پیش از قاعدگی) عموما مایه غم و اندوه، ناراحتی، تحریک پذیری، اضطراب، تنش، بی خوابی، خستگی، سردرد و تغییرات در خلق و خو می شود. ماساژ روزانه پا در طی یک دوره قاعدگی در زنان، کاهش علائم این دوره را نشان داده است. به طور مشابه، علائم یائسگی که شبیه افرادی است که در طول PMS مبتلا به اضافه وزن و افسردگی می شوند نیز می تواند با ماساژ منظم به وسیله دستگاه ماساژور پا به حداقل برسد.

4- بهبود خواب

این را بی گمان همه ما می توانیم بپذیریم که زمانی که کودک بودیم و مادر ما در هنگام خواب پاهای ما را نوازش می کرد، تا چه میزان زودتر و راحت تر به خواب می رفتیم. در همین راستا پژوهشگران در یک بررسی در سال ۲۰۱۱، تعداد ۶۵ خانم پس از زایمان از دو مرکز در تایوان را انتخاب کردند که همه از کیفیت خواب کمتری شکایت داشتند. آنها را به دو گروه کنترل و یک گروه آزمایشی تقسیم کردند که ۳۰ دقیقه ماساژ پا را در مدت پنج روز دریافت کردند. پژوهشگران این بررسی با استفاده از نمودار کیفیت خواب پیتسبورگ (PSQI) دریافتند که کسانی که ماساژ پا را انجام داده بودند، از کیفیت خواب بالای برخوردار شده بودند.

5- دسترسی راحت در هر زمان

با خرید ماساژور پا می توانید در هر زمان و هر مکانی از جمله خانه یا محل کار که هستید، به راحتی یک ماساژ کامل، حرفه ای و با کیفیت را تجربه کنید، بدون آنکه نیاز به صرف هزینه های زیاد جهت استخدام یک ماساژور و یا تهیه انواع و اقسام مسکن ها جهت کاهش در پاها، داشته باشید.
جهت بررسی، مشاوره و خرید ماساژور پا به سایت فروشگاهی پیلتن شاپ www.piltanshop.com رجوع کرده و یا از طریق این شماره 86081348-021 با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha