2737
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست

واقعامن نمیدونم فاز اینجورآدما چیه امشب مامانمینا خونه ما بودن مادرشوهرم ایناامروز فرش میشستن مامانم مبگه چرا فرشاتونو ندادین قالیشویی میگه میدونیی ما چندتاااا فرش داریم آخه خونه 70متری چند تا فرش میتونه داشته باشه نه خداییی چندتا

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
مادرشوهرم  هرچی  تو خونه شون باشه  میگه  خارجه ایه!(بالهجه بخونید) یعنی هرچی ...

دقیقن مادرشوهرمن جاروبرقی گرقته بودم‌گفت این چیه گرفتی تازه گرون هم گرفتی فلان جا انقد میدن منم چیزی نگفتم

بعد گذشت واسه جهیزیه دخترش میخواست جارو بخره بم گفت جاروتو ازکجا گرفتی برم بگیرم گفت فلان جا گفتین ارزونتر میده برین همونجا بگیرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشجو بودم تو یه مدرسه به عنوان معلم زبان و ریاضی و فیزیک پیش دانشگاهی درس میدادم یعنی انقدر همه جا ...

چجوری تو تو دوران دانشجویی بدون مدرک میذارن تو مدارس تدریس کنیم

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
جالب اینه صفحات که جلو رفت بچه ها از خوردنی‌های لاکچری و خاص و فوق العاده گران گفتند ولی کسی تذکری ...

میدونی چیه وقتی یکی ناراحت و عصبیه سعی میکنه رو یکی دیگه خالیش کنه مثلا یکی دیگه رو ناراحت کنه یا غیره،بعد دوباره فردی که ناراحت شده هم میخواد رو یکی دیگه خالیش کنه و همینطور این چرخه ادامه داره..این گفته من نیست یه چیز روانشناختیه ،تو کار خوبی کردی که این چرخه رو ادامه ندادی دوستم

بذار آدمای عقده ای و عصبی تو دنیای خودشون بمونن هرکاری میخوان بکنن مهم آرامش خودمونه

2731
عموت رو تصور کردم تو خیابون جلو یه بنده خدایی رو گرفته میگه ببین این نون رو زنم پخته ها. ببین چقدر ک ...

جررر بخدا همین بودااا با هرکی هم صحبت میشد نونو درمیاورد نشونش میداد یه مدت کل فامیل مسخرش کردن دست برداشت الانم همش حرفشو میزنه😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂 از یه قسمت آب با فشار میاد شبیه شلنگ. بعد ماتحتمون شسته می شه دیگه.😂 من یه بار هم ...

وایی من چقد تباهم،اخه فرچه خودبه خود ماتحت آدمو بشوره عجب فکرایی میکنم من😂😂😂😂😂😂😂🤦🏼آهاا مرسی توضیح دادی گل،منو از این غفلت بزرگ و سمی نجات دادی😂😂😂💔

داییم از وقتی  ماشین خریده تو کوچشون دوربین گذاشته که یه وقت ندزدنش😑همه همسایه ها شاکین میگن م ...

دوربین مداربسته خیلی جاها دارند

آیفون در 

خونه مون نزدیک مدرسه س

دوربین داره جلو درهامون پیداس

واسه امنیت خوبه که

لعنت بهش حالا ٣طبقه استخر ميخواستن چيكار مگ از ابزيان بودن خودشو خانواده اش🤣😐٣٠هزارمتر بگو دختر با ...

بخوای بری حموم باید بغچه ببندی

حالا جدا از شوخی 

خونه های لوکس مستر دارند

2740

من جاری دارم همش در حال پز دادنه اصلا کلا حرفاش ۹۰ درصد پزه 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻