2733
2739
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست
اون موقع نداشت فقط دل و اچ پی و ایسوز و بقیه بودن سونی نداشت این دوستمم از اون با کلاسا بودا که همه ...

میدونی یاد چی افتادم

یه مشتری داشتم نمایندگی اپل داشت

رئیسم بهش گفت یه گوشی برمیدارم جای طلبمون

به رییس گفتم برای منم بردار

به من گفت برای تو اورنج برمیدارم(مسخره) 

طرف که قبول نکرد

چندماه بعد تو مجله موبایل دیدم که گوشی اورنج هم اومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار ده دوازده ساله بودم یه مهمان برامون اومد، یه مرد غریبه ای بود که مسافر بود بابام تو خیابون آشنا شده بود باهاش واسه ناهار اوردش خونه

کلا بابام یه اخلاقی داره بیخبر یهو مهمان با خودش می آورد، البته الان خیلی کمتر شده

بعد ما هم برا خونه هامون تازه پرده نصب کرده بودیم

وقتی این آقا ناهارش رو خورد، منم در یک اقدام سریع برا اینکه پز پرده هامون رو بدم، شروع کردم به کشیدن پرده ها، این آقا دید وسط ظهر داریم خونه رو تاریک میکنیم، احساس خطر کرد، فقط یه لحظه دیدم سریع پا شد خداحافظی کرد بره، هر چی بابام گفت پس چایی نخوردین، گفت نه دیگه من برم

بعد رفتنش کلی مامان بابام دعوام کردن، توضیح دادن که بیچاره رو ترسوندی، فکر کرد می‌خوایم بلا ملایی سرش بیاریم

این پز اون موقع رو هیچ وقت یادم نمیره😄😄😄😃😃😀😀

یادش بخیر، ما دهه شصتی ها هم چه خاطراتی داریم 😍😍🤩🤩

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
یبارم یکی از فامیلای بابام(خانم بود) میگفت ما تو خونمون تو اون ظرفای بزرگی که توش بزنج میکشن میذارن ...

عموت رو تصور کردم تو خیابون جلو یه بنده خدایی رو گرفته میگه ببین این نون رو زنم پخته ها. ببین چقدر کدبانوعه.اون بنده خدا هم با استایل کارمندی با کیف سامسونت میگه بله بله خیلیم عالیه.

جرررررر😂😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2731
بگو با سلیقه اید ک منو برای داداشتون خواستید دیگه😍

اوف بگم که دیگه هیچی...

شهریور که بیاد ششمین سالیه که ازدواج کردم...حالا هفته قبل مادرشوهرم داشت همچنان از دخترایی که میرفته خاستگاری میگفت  

عههه مگه دکمه داره؟یعنی چی یعنی داخلش فرچه داره ماتحت آدمو میسابه؟بخدا بلد نیستم بهم نخند خواهر😂😂 ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

از یه قسمت آب با فشار میاد شبیه شلنگ. بعد ماتحتمون شسته می شه دیگه.😂 من یه بار همه امتحان کردم همه جام شسته شد به غیر از همون قسمت مورد نظر. 😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
بعضی مادرا نمیدونم چرا آرزو دارن دختراشونو شوهر بدن شده به هر قیمتی و به هر کسی بخدا با چشم خودم دید ...

برادر شوهرم ن کار داره ن خونه داره ن پول و...۲۸سالشه چند وقت پیش ی دختر ک ازش ۱۳سال کوچیک تره رو رفتن خاستگاری کردن اوناهم با سر قبول کردن دختره قبل اصلاح صورتش قشنگ نبود ترسیدن بمونه مامانه میگفتخ من افتخار میکنم دخترمو شوهر دادم😐

دیگه ما کارمون درسته    

چرا پیام تو پاک کردی ؟ 

دوباره بگو   

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
من انقدر ک با زنداییم مشکل دارم مامانم ک خواهرشوهرش میشه نداره😂ولی بخدا خیلیییییییییی رومخه ادعای ع ...

قربونت برم. تاپیک خودته. اصلا پاتو دراز کن راحت باش😂❤

میگم کاش اون استعداد گوز*یدن رو بگی ببینیم واقعا جواب میده؟!😂😂😂

از دوستم پرسیدم شغل شوهرت چیه برگشت گف صنایع چوب دارن خیلی پردرآمد.... تا دوروز دا‌شتم با خودم فکر م ...

😂😂😂😂😂😂 

چندوقت پبش که موز کیلویی۸۰هزارتومان بود  خواهر شوهرم شب گقت ما امروز موز خوردیم  نفری دو ...

با کیلویی 80 هزار تومن بهش حق میدم اعلام کنه. فقط کاش می گفت نفری 2 تا خوردن بازم موز مونده یا نه؟ چون اگه مونده باشه لاکچری ترن😂😐

یا دخترعموم همیشه پز شوهرش و میده دماغش خیلی بزرگه بعد میگفت احسان موقع رابطه دماغمو گاز میگیره انقد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بچه ها از تو گروه از یه خانم روانشناس باکلاس یه سوال کردم جوابمو داد نزدیک بود جای استیکر🙏  &n ...

خیلی هم عالی. یه وسواس فکری جدید پیدا کردم که یه وقت اینو اشتباهی نفرستم😂😂😂😂❤❤