2737
2739
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318415 بازدید | 2457 پست
قبول دارم حتي توي همين سايت نگاه كني كسايي خيلي درمورد خودشون حرف ميزنن كه ادماي پوچترين بعد از يه م ...

🤣🤣🤣🤣وای خدا واکسن رو که گفتی ترکیدم فقط

ینی از کرونا که همه عین چی ازش میترسیدن هم برا خودشون داستان میبافن که باهاش پز بدن😑😑😑😑

بنظر من آدمی که از درون غنی باشه این کارها رو نمیکنه

این کارها برا آدمای پوچ و تو خالی هستش همون تازه به دوران رسیده های خودمون

یه همسایه داریم بلاگره تو اینستا ازین کلیپا میسازه حدودا شناخته شده هم هس رو ظاهر و کاراش خیلی وقت ...

خیییییییلی دوست دارم یه بلاگر رو از نزدیک ببینم😑

واقعا برام سواله زندگیشون چجوریه

هم مقایسه زندگی واقعی با مجازیشون رو دوست دارم ببینم

هم اینکه واقعا چجوری میتونن دائم جلو دوربین باشن و از همه چیشون عکس بگیرن آخرش هم بگن ما همه چیو نمیذاریم

بنظرمن دیگه وقت نمیشه کاری بکنن که عکسش رو نذارن چجوریع واقعا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نی نی سایت، تاپیک پربازدید ایا همسرتون در دوران پری کمکتون میکنه یا نه. یه کاربر گفته که همسرش هم ...

اونوقت ما اینا رو میخونیم شوهرامون رو با تخیلات اینا مقایسه میکنیم غصه میخوریم🤣🤣🤣🤣

2728
@سامآریا     چقدر صادقانه نوشتین. خانواده همسر سابق من این طوری بودند که شدیدا پز می داد ...

واقعا چرا صادق نباشم؟اولا که هیشکی منو نمی‌شناسه اینجا بعدشم بشناسه هم برام مهم نیست

واقعا شهامت میخواد که یکی بگه من اشتباه کردم و بقیه رو آگاه کنه این کار رو انجام ندن و من میگم به همه نه که بگم من خوبم و شهامت دارم بلکه واسه اینکه یکی دیگه مثل من تجربه اش نکنه و وقتش تلف کنه و من آماده تجربه ام رو در اختیارش بذارم

شاید فکر کنید اغراق باشه ولی یکی از دلایل عضویتم تو نی نی سایت اینه که هم خودم از بقیه کمک بگیرم و هم اگر تونستم بقیه رو راهنمایی کنم

خانواده همسر سابق شما هم چون از درون تهی بودن اینجوری میخواستن خودشون رو خالی کنند

چه بسا اینکه خیلی ها از همین قمپزبازی هاشون چشم زخم خوردن و به چوخ عظمی رفتن😑😬

خواهرشوهر من محاله حرف از بچه و حاملگی بشه نگه دختر من 4 کیلو بود دنیا اومد!!!دخترش نزدیک ده سالشه ه ...

یه چیز وحشتناکی بگم 

یه مغازه لوازم دکوری رفتم

یه خانم از این گل های دیواری خرید 

فروشنده گفت ببین مثلا اینطوری نصب کنی قشنگ تره

خانم گفت میدونم سلیقه ام خوبه 

بعد یه چیز گفت پرام ریخت 

گفت ببین چه دختر خوشگلی زااااااییدم😑

ببخشید ولی بعضی ها برای لاس زدن دیگه چی مونده که نگن😶

زشتی حرفش به کنار 

اخه بگو مگه استغفرالله خدایی و اون دختر خلق کردی که میگی دختر خوشگلی....

به همون خدا قسم 

چهره دختر کاملاااااااا معمولی

یه چیز وحشتناکی بگم  یه مغازه لوازم دکوری رفتم یه خانم از این گل های دیواری خرید  فر ...

یا ابالفضل😂😂این از خواهرشوهرم منم داغونتر بوده تو پز دادن

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2740

سلااام منم adhdداررمم

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

زنعموم شوهرش برای سالگرد ازدواجشون براش تبلت خریده بود 

از تبلتش عکس گرفته بود تو واتس آپ برای من فرستاده بود زیرش نوشته بود هدیه ی همسر جان برای دهمین سالگرد ازدواجمون 😂😂😂😂😂😂😂

جاریم واسه زایمانش دو سانت باز شده بود یه کوچولو درد کشیده بود بعدش اینقدر التماس کرده بود سزارینش کردن 

من بچه مو طبیعی زایمان کردم به همه هم گفتم خیییلی داد و هوار کردم موقع زایمان  

بعد الان بعد ده سال هر وقت هر وقت پیش من میشینه حرف زایمان میشه 

میگه من درد طبیعی رو‌کاااامل کشیدم صدامم در نیومد اینقدر صبوری کردم ولی آخر مجبور شدن سزارینم کنن 💩💩💩💩

بابا این ایموجی پوله🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ (🤮) این ایموجی بالا اوردنه😐😐😐😐😑😑😑😑😑

مرسی ک گفتی😐😐😐😐

شاید دستم خورده باشه

تو اومدی گشتی اشتباهای بقیه رو پیدا کردی😐😐😐😏