2733
2739
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318610 بازدید | 2457 پست
ی همکلاسی داشتم  بسیاررررررررررررررتنبل و ضعیف بود تو درساش  ب حدی که ریاضی یه بار دو گر ...

ماهم یه نفر داشتیم هیچی قبول نشد الان ۴ ساله هم داره کنکور میده بازم هیچی قبول نمیشه الکی میگه پزشکی تهران میخونم با مامانش میرن تو حیاط دانشگاه عکس میندازن مث اینکه بیرون شون کرده بودن 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووو پس منم پزبدم چون پسرمنم شیرخشک وبعداز3ماه پس زد😂😂😂😂😂

اسم اقایی که تو عکس پروفت چیع؟

عاشق این جور چهره هام. به طرز عیجیبی به دلم میشینن♡

حس میکنم قبلا دیدمش

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡
2728

زنداداش من سر همه چیز پز میده والکی بالا نشون میده ، مثلا میکفت تخت خواب ما از تخت خواب شما بزرگتره !

میگفت پتو های من از براتو جنسش بهتره (برا من نرمینه بود برا اون معمولی )

ظروف فریزری گرفتم گفت برا من ضخیم تره ،

منم هیچی نمیگم بزار تو کمبود هاش خوش باشه😂

جاریم هم که میری خونش کلی قابلمه میریزه جلوت که اینارو فلان قیمت خریدم، 

برای اینکه نینی دار بشم و سر وقت دنیا بیاد یه صلوات میفرستین ؟
جاريم چند تا انگشتر يوغور دستش بود رنگ طلايي  ميگفت طلاس و........بعد هي موقع ظرف شستن درمياورد ...

متاسفانه هنوز کسی از سرنوشت فروشنده خبر نداره😔😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

مادرشوهرم یه بار اومد خونمون شب واستاد فرداشت پدرشوهرم زنگ زده بود بهش گفته بود بدون شما خونه سوت و کوره

دیگه تا همین الان هر وقت بشینی کنارش با یه آب و تابی تعریف میکنه ک میخوای بالا بیاری

عین دوران نامزدی باهم میحرفن جلو بقیه 

خواهشا برام دعا کنین که بعد ۳ تا سقط خدا این یکی رو صحیح و سالم بذاره بغلمون🤲🤲🤲🤲🤰🤱 دوست گلم میشه برای تو دلیم صلوات بفرستی ....خدایا شکرت ک پسرمو صحیح و سلامت گذاشتی بغلمون👪 ....امضامو پاک نکردم تا بدونم بعد هر سختی آسانیست....به خدا بسپر ک عاشقانه دوستمون داره  
2740
شوهرم واسه چشم روشنی زایمانم واسم یه سینه ریز خریده بود اونم با اصرااار خودم و قرار شد تو خلوت بهم ب ...

چجوری بود قیافشون؟

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

من و دختر داییم یک سال فاصله سنی داریم اون خوشگله من معمولی از ۱۸ سالگیش  زنداییم میگفت دخترم ماشاالله روزی ۱۰ تا خواستگار میاد رد میکنیم پز میداد مامانم ناراحت میشد منم خواستگار داشتم اما مامانم جار نمیزد الان دختر داییم دومین باره تو عقد داره جدا میشه خیلی ضایع شدن مادر دختر اونقدر پز خواستگار میدادن الان هم هر جا منو می بینه اصلا باهام حرف نمیزنه شوهرم استاد دانشگاهه و چهره جذابی هم داره خیلی توجه میکنه بهم مهربونه دختر داییم دهنش  باز میمونه چند بار هم به خالم گفته اینو باش چه شوهری گیرش اومده خوبه مالی نیست حتی خاله ام هم طرف اونو میگیره واقعا نمیدونم من نه پشت سرش حرفی میزنم نه کاری دارم باهاش ولم نمیکنه اولین باره تو نینی سایت دارم میگم حرف پز دادن اومد

بچه ک بودم از بس عقده داشتم به دروغ! پز میدادم

خیلی خجالت میکشم بابت اون رفتارای زشت.

الان اصلا تو فکر پز و مز نیستم. اتفاقا سعی میکنم هرگز رفتار و حرفام اینطور نباشه.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
تو نی نی سایت، تاپیک پربازدید ایا همسرتون در دوران پری کمکتون میکنه یا نه. یه کاربر گفته که همسرش هم ...

پست بعدیش گف ک شوخی کردم از رویاهام گفتم😐

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊
2706