2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست

خالم هر وقت میا خونمون پز دامادشو میده ک فلانن عالین   چون  از شوهر من خبر دارن ادمی نیس  

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل

بعضیا میگن وای  این قد پوووووووووستم حساسه😬

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خالم هر وقت میا خونمون پز دامادشو میده ک فلانن عالین   چون  از شوهر من خبر دارن ادمی ...

متاسفم برای خالت😬

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
متاسفم برای خالت😬

اره  من قهرم خونه بابام مامانم  همش سرکوبم میده 😭

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل
2731
اره  من قهرم خونه بابام مامانم  همش سرکوبم میده 😭

خدا بزرگه گلم 

ان شاءالله مشکلت حل میشه 

زندگیو سخت نگیر اگه قابل حله 

خدا بزرگه گلم  ان شاءالله مشکلت حل میشه  زندگیو سخت نگیر اگه قابل حله

نیست  گلم 

نیست  گلم

عزیزم 

بخدا هرکی یه دردی داره 

چند روز پیش یکی از کاربر ها  گفت ماهی ۱۳ میلیون خرج میکنم 

منم  گفتم یه سر بزنم به تاپینک هاش 

بخدا دلم براش سوخت یعنی تا مدتی از فکرش در نمیومدم 

شوهرش اینقد درکش نمی کرد 

از حرص و فشار روحی زیاد خودشو کچل کرده بود

عکسشم گذاشته بود 

منظورم اینه هرکی جنس غمش فرق داره 

توکل کن به خدا

عزیزم  بخدا هرکی یه دردی داره  چند روز پیش یکی از کاربر ها  گفت ماهی ۱۳ میلیون خرج ...

میدونم گلم        درد غم  سختی بی پولی منم   سخته برام با مردی زندگی کنم   ک نفهمم زتدگیم چیه غذام چیه  ادم صبوری هستم دیگه تحمل ندارم شب روز تنها تو شهر غریب بمونم نگاه در دیوار کنم با دختر یکساله      مردی ک  ن فکر زن باشه ن بچه      ن پول بده حتی یارانه   بدرد نخور هم برداره واس خودش     مردی ک رفیق باز باشه هی تهدید کنه میزنمت     بگه نمیبرمت تفریح  واقا  زوره      محبتی  هم نمیبینم    خونه بابا راحترم 

2738

مامانبزرگم منو پاگشا کرده بود برا پز دادن جلوی شوهرم مامانبزرگ و عمم یه عالمه نشستن تعریف رابطه نزدیکشون با یکیو کردن که رفته کانادا! ینی انقد دوره حتی بابامم نمیشناستش بعد مامانبزرگم میگف ما هر روز با هم تصویری حرف میزنیم بعد اصراااار به عمم که الان زنگ بزن حرف بزنیم باهاش😂😂😂😂😂

یه کاربری امرور تاپیک زد که رفته بیمارستان واسه ای وی اف بعد همه اونایی که اونجا بودن کارگر بودنو داغون 

ایشون سطح بالا بوده و پولدار و هیچکس انگشت کوچیکه ایشون نمیشده از بس که ایشون پولدار و زیبا بودن

ادبیاتش و طرز حرف زدنش رو که نگم اصلا 

توهین هاش به همه کاربرها هم هیچی

الفاظ بسیار رکیکی که به کار میبرد هم هیچی 

نکته جالبش تاپیک های قبلش بود که کلی از بی پولی و نداری و خفت و خواری و وضع وحشتناک زندگیش و رابطه افتضاحش با همسرش نالیده بود 

این تباه ترین پزی بود که به عمرم دیده بودم که یه نفر بیاد پز نداشته هاشو بده😐😐😅😅

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

مادرشوهرم برگشت بهم گفت تو فامیلمون بهم میگن..

هد فامیل ( اون تایم فیلم پایتخت نشون میدادن) 

حالا فامیلاشون ی مشت معتاد مفنگی گداگشنه 😂😂😂😂

بخام از پزاش بگم ی کتاب میشه‌.

شوهر اولش فوت کرده بعد با دوتا بچه با برادرشوهرش ازدواج کردخ..

همش میگه بعد فوت شوهرم خواستگار دکترررررررررر داشتم😶😶😶😶😶

مادربززگ شوهرم خدمه بود تو خونه های مردم ..میگه مادرم خیلی باکلاس بود همش به کت دامن بود

یا  ودود ...
مادرشوهرم برگشت بهم گفت تو فامیلمون بهم میگن.. هد فامیل ( اون تایم فیلم پایتخت نشون میدادن)  ...

بازز میگه 

با لیلافروهر همباری بودم ..هرجور حساب کردم سنش بهش نمیخورد😑😑😑

کلا چتدسال تهران زندگی نکردن

یا  ودود ...

زنداییم گوشواره خریده بود ازین مدل عربیا که طرح بادبزنه درازه زشته بعد اومدن شب نشینی خونمون هوا هم کاملا متعادل بودا یهو روسریشو انداخت پشت گوشاش گفت چقدر هوا گرمه ما به هم نگاه کردیم جلو خودش ترکیدیم حتی بچه هاشو شوهرشم خندیدن

بعد چندوقت بعدش مجبوری فروختشون رفته بودیم خونشون سرشو بسته بود با دستمال سردرد داشت بخاطر فروش گوشواره هاش🤣🤣

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

خاهر شوهر من طبقه بالای خونش تو دو مرحله بنایی ساخته چون سری اول پولش نرسید کامل کنه الانم وام برداشته چنان پز میده انگار تیلیارده بابا چند سال زندگی میکنی دلت نمیاد یه دست مبل بخری جارو برقیش دیگه ارور داده فقط پول جمع میکنه میگه من پولمو میدم ملک و املاک ، چنان با عشوه هم میگه یه خونه داره فقط🤦‍♂️

GO With With

من وقتی ۸ سالم بود یخچال آبسردکن دار تازه مد شده بود و ما از محدود کسایی بودیم که خریده بودیمش، مامانم تو مخزنش به جای آب بعضی وقتا شربت میریخت خنک شه ، منم به دوستام پز میدادم میگفتم یخچالمون خودش وصله به لوله، از کارخانه ی سازندش بهش شربت ها مختلف وصل میکنن😐🤭🙄