2737
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318752 بازدید | 2457 پست

یکی از نزدیکامون دروغ میگه من پزشکی میخونم در صورتی که من دوست نزدیکم تو همون دانشگاه کار میکنه میدونیم یه رشته دیگه میخونه با هر پسری هم دوست میشه میگه اومدن خواستگاری یه پسره خواستگارشه میگه فوق دکترا داره سه تا لیسانسم‌داره ما حساب کردیم از تو شکم مادرش یارو تو دانشگاه بوذه. اینقد دروغهای گنده میگن که گذاشتیمشون کلا کنار

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که بچه هاشون ادب ندارن و همش به همه چی کار دارن و مامانه همش میگه از هوش زیاده

مامان های عزیز نی نی سایتی لطفا تو خونه خودتون بذارید هوش بچه هاتون شکوفا بشه

وقتی میرید جایی از صاحبخونه نخواید وسیله هاشو جمع کنه یا وسیله بده به بچه تون بجاش همش حواستون به بچه تون باشه به چیزی دست نزنه

گاهی اوقات کم اهمیت ترین چیز برای شما

مهم ترین چیز برای صاحب خونه س.

یبار با مادرشوهرم رفته بودیم مهمونی خونه ی خواهر شوهرم ، مادر شوهرم خیییلییییی فاز باکلاسی گرفته بود و کلا داشت مخ دادمادشو میخورد و خالی میبست که ما فلان موقع انقدر باکلاس بودیم و بچه ی ناف تهرانیم ، موقع خداحافظی حواسش نبود یهو با لهجه ی خیلیییی عجیبی که نمیدونم مال کجا بود گفت: خووووووب خوووودافظ🤪🤪🤪🤪🤪

2731

دوتا پیج اینستا دارم یکیش کله فک فامیل فالوم کردن پیجمو دارن

یکی دیگه فقط چند نفر دوستای صمیمی 

یه عکس پاسپورت و بلیت هتل نروژ دان کردم استوری خواستم کنم واسه پیجی که فقط دوستام دارن 

که مثلا رفتم خارج نوشتم گود بای ایران

اشتباهی تو پیجی که فامیل و خانواده پیجمو دارن استوری کرده بودم خودمم خبر نداشتم خلاصه لو رفتم اینم از دروغ دادن من

عزیزم مگه ما باهم دعوا داریم؟من فقط گفتم منم اینجوریم و برا اینکه طرف مقابل احساس راحتی کنه اینجوری ...

اونجاش گفت ریپلای نکن دیگه جالب بود😂😂😂😂خیلی اعصاب خرابه

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
ببین عزیزم من خودم اینجوری بودم فقط واسه اینکه بقیه اینقدر کوچیکم کرده بودن فکر میکردم باید خوشی هام ...

قبول دارم حتي توي همين سايت نگاه كني كسايي خيلي درمورد خودشون حرف ميزنن كه ادماي پوچترين بعد از يه مدتم مشخص ميشه دروغگوهاي خنده دارين وگرنه خريد و رستوران و،،،، پز دادن نداره خيلي عاديه اينجا ديدم حتي به دروغ گفتن واكسن فايزر رو برامون ارسال كردن شخصي اومد ايران 😳 فقط براي اينكه يه كم پز بدن به هر دروغي متوسل ميشن 

2740

خواهرشوهر من سنش بالاست و مدام از خوشگلیاش پز میده مثلا میگه من خوشگلم خوش هیکلم ( ۱۰۰ کیلو به بالا وزنشه ) 

یا میگه من دلو نیتم پاکه هر چی بخوام خدا بهم میده . یا میگه همه رو پسر من قسم میخورن و ..

اون اوایل هم مثلا ظرفاش وسیله هاشو نشونم میداد هی میگفت این اصله هااا از اینا دیگه نیس فقط من دارم اگه کسی بخواد الان کلی پولشه و ‌... 

حس میکنم اینا از بچگیشه .‌.

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
موضوع این تاپیک نیست، موضوع تاپیک خودمم نیست ولی برام سواله آیا پز دادن اثرات درمانی داره؟ من یکبار ...

سلام کیمیا جون

خیلی از چیزهایی که به اسم پز دادن اینجا مطرح شد یه جورایی نشون دادن و مطرح کردن خودمون به عنوان انسان هست...( همون ایگوی وجود)

به هر حال میلیاردها آدم روی کره زمین زندگی میکنن که برای اینکه هویتشون زیر بار فشار هویت های دیگه له نشه یه جورایی خودش رو مطرح و جدا میدونه و در اولین فرصت که امکان بروزش باشه دوست داره (به اصطلاح امتیازاتش) رو به بقیه نشون بده...این خیلی طبیعی هست و همونطور که میبینی این تاپیک این همه جلو اومده چون خیلی طبیعیه آدمیزاد دوست داشته باشه وجه تمایز خودش رو تو چشم بقیه کنه و تقریبا همه این کار رو میکنن  

کاری که شما کردی نه تنها عجیب نبود بلکه خیلی هم عادیه..‌

شما دوست داشتی خانواده همسر سابقت (در اینجا جاری) بدونن که ازدواج قبلی  نه تنها( برای شخص شما) شکست نبوده بلکه سکوی پرتاب به سمت ( چه بسا)ازدواج بهتز بوده...بهت قول میدم هر کس دیگه هم جای شما بود ( اگه فرصتش پیش میومد) این کار رو میکرد.

در جواب سوالت که اثر درمانی داره یا نه....

خب نه...نمیشه بگی درمان میکنه‌چیزیو....

فقط حس رضایت درونی( هر چند کوتاه).

چرا پیام تو پاک کردی ؟   دوباره بگو    

عزیزم شبیه این چالش های اینستاگرام تخم مرغ گذاشتم بین پاهام خم شدم که بیوفته بشکنه و صدای مرغ در آووردم، نمیدونم فازم چی بود ، بعد مامانم با ذوق به خالم میگفت دخترم خیلی بهتر از خارجیا تخم میکنه بیا فیلمشو ببین  

بگو خروسم گیراییش زیاده هر روز مرغ تخم میذاره خو چیکا کنیم 😐

یه اسپند برا اسپرمش دود کنیم😅😅😉

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
داییم از وقتی  ماشین خریده تو کوچشون دوربین گذاشته که یه وقت ندزدنش😑همه همسایه ها شاکین میگن م ...

همسایه هاتون تو کوچه لختن مگه  

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
حالا کسی ام باور کرد؟؟؟؟ 😂😂😂

اره بابا بچه ها میگفتند ی بار بیار مدرسه ببینیم منم میگفتم نمیشه اگه خانم معلم ببینه میگیره دیگه بهم نمیده😂😂😂

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706