2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319027 بازدید | 2457 پست
این که پز نست.مثلا کسی میاد خونم و لباسشو میندازه با ماشینم میشوره بعد تشکر می کنه میگم خواهش میکنم ...

خانوم جون بله اون کجا تو لباسو با دست بشوری و اون کجا با ماشین .بعدش مگه تو تابه سرخ کردن خیلی زحمت میخواد میندازی تو روغن میذاری سرخ بشه و فرقی با سرخ کن نداره .دیگه هم ریپلی نکن

دوست مامانم گویا پسرش تازه استخدام شده تو جلسه قرآنشون اعلام کردن خانم فلانی گفتن که کسی دیگه بامن س ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پز فقط مادر شوهرم من چندساله میرم باشگاه هی بش میگم بیا بریم باشگاه میگه نه مادر من چندسال پیش رفتم باشگاه حرکات و بلدم توخونه انجام میدم ورزش میکنم حالا چقد رفته باشگاه 20 روز رفته  

و هروقت حرف بچه می‌شه میگه بچه هام همه بالای 4کیلو بودن تپلللل کمترینشون 4کیلو بود  

یا میگه زن برادرم دختر شایسته رشت بود اون‌موقع الان چااااق شده و من زیبایی خاصی بجز سفیدی نمیبینم حتی توی عکسای اونموقش  

حرف از تفریح که میشه میگه من رفتم کلاس خلبانی کلا یبار با داداشش میره سوار میشه بش میگه بیا امتحان کن خخخخ  

حرف از مسافرت ک میشه میگه من مجرد بودم رفتم کنسرت گوگوش بهم جاییزه داد رقصیدم رقصم خوب بود (خداییش رقصش خوبه) 

خلاصه هرررچی میگیم ایشون یه پز قدیمی میده هر کدومم هزاران بار تعریف کرده هزاااااراااااااان باااااار من البته بی احترامی نمیکنم ها خیلی خیلی دوسش دارم و محترمه فقط همین پز دادناش و تعریف کردن از خودش و بچه هاش رومخه خخخخ

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
2731
دوستم از پیج ی بلاگر عکس نوشیدنی و اینا تو کافه برداشته بود گذاشته بود استوری اسم شوهرشو تگ کرده بود ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
خانوم جون بله اون کجا تو لباسو با دست بشوری و اون کجا با ماشین .بعدش مگه تو تابه سرخ کردن خیلی زحمت ...

عزیزم مگه ما باهم دعوا داریم؟من فقط گفتم منم اینجوریم و برا اینکه طرف مقابل احساس راحتی کنه اینجوری میگم شاید اونم مثل من باشه.چرا میزنی خواهر؟

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

خودم بخدا اصلا اهل پز نیستم

ولی یه همسایه داریم عنشو دراورده خیلیم دارا نیست در حد همیم

گفت من لباس تکراری تن بچم نمیکنم اومد لباس بچه منو برد...

یه روز تعریف کوبیده،یه روز همبرگر انگار مردم ندیده ونخوردن حال بهم زنه

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
بعد به سال رفتیم خونه خاله ام دختر خالم یه تک دست بدل تو یه دستش و ۳ تا دیگهه تو اون دستش کرده بود ز ...

کاش یکم دوز پز دادن رو کم کنن😂 سه تا تو یه دست اخه؟؟؟

پز جوراب های نوعم رو دادم 😐🤦‍♀️

من خیلی جوراب دارم همشونم رنگارنگ و خوشگلن همیشه پزش نو میدم میکنم تو چشم همه ببینین چه خوشگلهههههه  

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
چند بار خوندمش خیلی باحال بود😂😂👍

قابلی نداشت.فکر کن الان بعد اون همه سال یادم نرفته خیلی ضایع بودم خدایی.طفلی خواهرم 

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
من و دختر داییم یک سال فاصله سنی داریم اون خوشگله من معمولی از ۱۸ سالگیش  زنداییم میگفت دخترم م ...

حسودیم شد بهت واسه امضام دعا کن معلومه دلت پاکه 💗  

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
دمت گرم اسی امشب دلم گرفته بود خیلی گریه کرده بودم ولی تاپیکت کلی حالمو عوض کرد😍😍😂😂

قربونت برم من😘❤

خواهرشوهر من محاله حرف از بچه و حاملگی بشه نگه دختر من 4 کیلو بود دنیا اومد!!!دخترش نزدیک ده سالشه ه ...

دختر منم شیر خشک دوس نداشت نخورد اصلا ولی تا دلت بخواد عاشق اشغاله😂فقط پفکو کیکو چیپس بدی بخوره غذا ک اصصصصلا یکسالو نیمشه نمیدونم تو این سن پفک چی میفهمه چیه

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
عزیزم مگه ما باهم دعوا داریم؟من فقط گفتم منم اینجوریم و برا اینکه طرف مقابل احساس راحتی کنه اینجوری ...

نه عزیزم اونی که شما میگی با ماشین میشوره حق با شماست چون شما کاری نکردی واقعا.اما این قضیه فرق میکنه .

فرش بابااینابافرش عموم اینایکی بااین تفاوت ک مال عموم اینا۷۰۰شونس مال بابام اینا۵۰۰حالاهروقت میریم خونه ی عموم مامانم دس میکشه روفرش اونامیگه فرش ماسفته رجشم بیشتره ولی مال شمانازکه!هی میگم مامان فرش اوناازمال شمابهتره بازحرف خودشومیزنه😐

2706