2737
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست
یکی اومد بگه دندونای خواهرم سفید و صافه گفت دندونای خواهرم صافه مثل دندون خر 😂😂😂 خر😏😏😏😏😂

😂😝😂😝😂😝😂😝😂😝😂😝😂😝😂😝

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از سم ترینا همکلاسی من بود😑😑😑😑

همیشه میگفت خونه مون ۱۰۰ در ۱۰۰ عه یا چمدونم سنگ توالتمون از طلاس 

بعد باباش هم هر دفعه ی شغل داشت ی بار دکتر بود ی بار وکیل بود ،،مهندس،،پلیس😑😑😑😑

اها بعد همیشه هم میگفت ما همه ی کشورا رفتیم 😑😑😑

ی بارم ی کلاه ۱۰ هزارتومنی وگفت ۱ میلیون خریدیم

و اما واقعیت:::::  خونشون ی اپارتمان کوچیک بود😑باباش هم مداح 

یعنی بخامم از پز دادناش تعریف کنم باید ی کتاب بنویسم😹

2728

بچه ها پزای خودم از همه باحالتره، 

هنوز که هنوزه جلو خاهرشوهرامو مادرشوهرمو پدرشوهرم میشینم الکی پز شوهرمو میدم میگم خیلی از شوهراتون خوشتیپترو با اخلاق تره، 😅😅😅😅

بعد بهشون میگم خداروشکر خداروشکر نمیتونین جوابمو بدین، اخه داداشه خودتونه، 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
چقد بیمزه ای اسی😐 با بی نمکیات حس بامزه ی تاپیک رو گرفتی 😐

اتفاقا بیشتر از حرفای اسی خندم میاد بانمکه ک 😂

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2738
یکی از اشناهام پز برادر زاده اشو میداد هی عکسشو نشونمون میداد میگف خانم دکتری از سرو روش میاره😓 از ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
دوستم میگفت گوشی من پرواز میکنه داریم ی خونه میسازیم ک ۳ طبقش استخره و ۳۰ هزار مترع😐🍫🍓

لعنت بهش حالا ٣طبقه استخر ميخواستن چيكار مگ از ابزيان بودن خودشو خانواده اش🤣😐٣٠هزارمتر بگو دختر بايد با ماشين بگردي توش لعنتي وگرنه پياده عمرا بتوني برسه به اشپزخونه يا حمام😂😂😂

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
من خودم اهل پز دادن نیستم ولی شوهرم.... از دوران مجردیشم که اینقدر دروغ گفته بود که هر روز یه ماشین ...

😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
راهنمایی بودم خیلیم ادعا که من زبان انگلیسیم عالیه. یروز گفتم آره فلان عکس تو جالری(gallery) گوشی دا ...

😂😂😂😂 خوب جمعش کردی

رفته بودیم خونه  دوست بابام که باهاشون رفت آمد داریم  

با خودم پک مانیکور پدیکور برده بودم. چون تازه خریده بودم و خوشحال بودم  نشستم جلو پسرشون ناخونام مانیکور کنم. اصلا بلد هم نبودم جالبه کل ناخونامم از ته بود😀  بعد مامانم یه چشم غره رفت گذاشتم تو کیفم بعد همون پسر شد شوهرم. یادم باشه شب که شوهرم از سرکار میاد بهش بگم 😂😂😂 واقعا چرا میخواستم نشونش بدم 😐 

یبارم تو مدرسه همکلاسی مون ابرو هاش انداخت بالا با پز گفت صدام دایی کنه 😧🙄😐

من گفتم صدامممممم؟ عراق؟؟ 

گفت آره  

من به بچها گفتم بیاید ببینید چی میگه بعد دو باره گفت 

بعد ما گفتیم داییت باشه که شمارم اعدام میکنن احتمالا 

انقدر گفتیم آخر گفت نه دوست داییمه 

آخرشم با بچها به غلط کردن انداختیمش  گفت الکی گفتم 😂 یکی نیس بگه عقل کم‌ لاقل اسم یه آدم حسابی بگو 

یکی از اقوام میگفت امبولانس از شهرک ولیعصر تا بیمارستان اتیه ازمون ۱۲۰ میلیون گرفت🙄😐🤒

تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که شاید با هلیکوپتر بردنش😂