2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست
خیلی ناراحت شدم  بیشتر به خاطر تذکر تند اون کاربر بعد هم شرمنده خودم شدم چرا که دیدم سمت و سو ...

ناراحت نشو عزیزم خیلیا درک ندارن اصلاهم شرمنده نشو استارتر سوال پرسیده بود توهم جواب داده بودی خب

حالا خوب بود دروغ می گفتی؟

ولشون کن اینا به هرچی ایراد میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ازدواج کردم ۲۷ سالم بود دیگه فرق بین فخر فروختن و نشون دادن که میدونم عزیزم  خیلی ناراحت ...

حالا میخری انشاله

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
ببین عزیزم من خودم اینجوری بودم فقط واسه اینکه بقیه اینقدر کوچیکم کرده بودن فکر میکردم باید خوشی هام ...

@سامآریا    

چقدر صادقانه نوشتین. خانواده همسر سابق من این طوری بودند که شدیدا پز می دادند حتی مثلا این که اون یکی عروسشون دو هفته یکبار میرفت مانیکور. ولی عجیب ادعا می کردند بقیه هستند که پز میدن! مثلا اگر یکی رو تو خیابون میدیدند و می پرسیدند پسرتون چطوره میگفتن خوبه پدر شده تازگی اینها میگفتند دیدی پز دادن نوه دار شدن!!!!! خاک برسرشون مگه پز دادن داره نوه دار شدن!

دلیلش این بود احساس حقارت می کردند و حس میکردند بقیه دارند دائم تحقیرشون میکنند.

2731
ناراحت نشو عزیزم خیلیا درک ندارن اصلاهم شرمنده نشو استارتر سوال پرسیده بود توهم جواب داده بودی خب ح ...

جالب اینه صفحات که جلو رفت

بچه ها از خوردنی‌های لاکچری و خاص و فوق العاده گران گفتند ولی کسی تذکری ندادو اعتراضی نکرد🥺

دختر فامیل 17 سالشه تازه ازدواج کرده فقط پوز ازدواج و شوهرش میده /: یکسره کلیپ عاشقانه میزاره رفیقای ...

😐😐😐

این پز داره؟؟؟این گریه داره🥲

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...
مادرشوهرم پز شیرشو میده🥴 میگه شیر من خیلی چرب و قوی کننده بود برای بچه هام (قُوَلی) همیسه هم پز ت ...

منم آرزوی امضاتو دارم. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
فامیلمون پز میداد که بین خواهرا اولین کسی که بچه ی اولش پسر بوده من بودم

WoOoOoOoOw!!! عجب پیروزی ای!😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2740
تو نی نی سایت، تاپیک پربازدید ایا همسرتون در دوران پری کمکتون میکنه یا نه. یه کاربر گفته که همسرش هم ...

فکر کنم از اینکه پست گذاشتی پشیمون شده باشی. از بس ریپلایت کردن😁

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
خیلی تاپیک‌ خوبی بود 😆🤦‍♀️🤦‍♀️ واقعا بعضیاشون خیلی خیلی خنده داره🥰🥰

اره خییلییی😂😂😂

خواهر شوهرم وقتی پسرشو باردار بود رو هوا بود از تخیل ۹ ماه بارداریشو از همه قایم کرد بعلاوه جنسیت بج ...

پسر باردار میشن انگا قراره بردپیت ازشون دراد که انقد پز میدن 

دختر عمم سر همه چی میپزه یکی از پزاشو ک من هنوز تو شوکم این بوز برای بچم میگفت چهار تا ماشین شارژی خریدم از رنگهای مختلف در حالی ک.وضعشون متوسط 

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

زن فاملیمون خیلی پز میداد که ده ملیون دادیم فیلم اموزشی گرفتیم برا کنکوره دخترمو ....تو چیکار کردی ....منم گفتم من درسم خوبه احتیاج به اینا ندارم همینجوریش عالیم😌😌خودمو به زور نگه داشته بودم اومدم بیرون از خونشون امقد خندیدم جر رفتم 😂😂🤣😂