2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318745 بازدید | 2457 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بنده خدایی زود حامله شده بود میگفت اره ماشاالله شوهرم خیلی قوی هستش😐

واییی پس منم پز بدم😂😂😂لنتی

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2742
یه شب رفته بودیم رستوران فرداش میخواستم برم مدرسه دستمو چسب زخم زدم رفتم دوستام گفتن چیشده گفتم چیزی ...

لعنتییییییییی

داشتم کیکردم شوهرم نجاتمداد بعدم خوندببینه چی منو خندونده

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
اینایی که تو تایپکای درد دلی یاد پز دادن میفتن به نظرم نابود ترینن طرف تاپیک زده بابام کتکم میزنه با ...

آره دقیقا یکی تاپیک زد شوهرم منو هیچ جا نمیبره یکی فوری گفت ما هر روز گردش و تفریحیم الانم از تفریح برگشتیم😐 دلم واسش سوخت

فکر میکنم ۵سالم بود

مادرم ی دامن فوق العاده خوشگل برام خریده بود اسمشو گذاشتم دامن خوشگله انقدر دوسش داشتم

سوار تاکسی شدیم ی زن پیشم نشست خواستم پز بدم هی دامنمو بالا پایین میکردم

هنوزم خندم میگیره 😐😄😄😄

حسوووودددددد؟؟؟؟؟؟ نمیدونم من بد گفتم یا شما ها بد گرفتید منظورم اینه ک دیگه لازم نیست اینو جلوی خ ...

بیخال بزار خوش باشه 😏

خواهر شوهر منم با پنجاه سال سن پیش ما عشقولانه رفتار می‌کنه با شوهرش،اخه مالی هم نیستااا خسیسه به خونه خرجی نمیده، ولی خواهرشوهرم از سیاستشه چون بندازتش بیرون خونه پدرشم زن بابا داره و جایی نداره 

برای اینکه نینی دار بشم و سر وقت دنیا بیاد یه صلوات میفرستین ؟
2738
عزیزمممم،چقدر دل نازک،ناراحت شدم از غصه توی پیامت:( خواهر اینجا مجازیه هیچیو به دل نگیر فقط خوشحالی ...

خیلی ناراحت شدم 

بیشتر به خاطر تذکر تند اون کاربر

بعد هم شرمنده خودم شدم چرا که دیدم سمت و سوی تاپیک به سمت بی پولی و نداری

همون حین که شکه شده بودم و گریه میکردم به همسرم ز زدم

اون دلداریم داد

خیلی بد بود حسش

کنف و بی لیاقت 

تازه یادگرفته بودم ماکارانی خارجکی میشه اسپاگتی.شبش ناهارماکارانی خوردیم غروب ازمدرسه اومدم به دخترعموم گفتم ناهارچی داشید گف فلان چیز 

گفتم ماهم اسپاگتی داشتیم

😓😓😓😓😓😓

تازه عروس بودم همه طلاهامو فروختم بخاطر بدهی دو سه ماه بعد از عروسی خواهرم اومد خونمون من نشسته بو ...

شاید فقط چون خواهرش بودی میخواسته بهت نشون بده 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2706