2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319068 بازدید | 2457 پست

چندوقت پبش که موز کیلویی۸۰هزارتومان بود 

خواهر شوهرم شب گقت ما امروز موز خوردیم 

نفری دوتا 

الهم عجل لولیک الفرج امین و اهورا گل پسرهای مامان                 خدایا ممنونم بابت تمام نعمت.هایت 
از دوستم پرسیدم شغل شوهرت چیه برگشت گف صنایع چوب دارن خیلی پردرآمد.... تا دوروز دا‌شتم با خودم فکر م ...

چه مادر احمقی شب عروسی پسرش ابروشو برده 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرم همیشه پز زندگیه خواهر شوهرمو میده 

۱۸ سالشه دومین بچش داره بدنیا میاد بعد پز میده میگه اره ماشالله تند تند حامله میشه یا مثلا میگه ماشالله یه دبه عسل خورده 

خب اینا پز نداره دخترت گاوه 

من ن لاغرم ن چاق بعد همیشه بهم میگه تو جون نداری امیر ماشالله هیکلیه امیر قدش بلنده در صورتی ک قد من ۱۶۸ 

کلا پز همه رو ب من میده 

تاریکه این دنیا واسه تو تاریکه ..تو کور میشی نمیبینی منی که خیلی بهت نزدیکه❤
2731
عزیزم اره نشون بده  ولی بچه که نیستم  نشون دادن اینجوری و اونی که منظور نداره فرق داره ...

بازم در هر شرایطی میگم سخت نگیر میدونی چرا؟!چون باید فراموش کنی تا با خواهرت خوب باشی دلت صاف باشه از اون گذشته آدم کینه بگیره خوب نیست واسه خودش

یا دخترعموم همیشه پز شوهرش و میده دماغش خیلی بزرگه بعد میگفت احسان موقع رابطه دماغمو گاز میگیره انقدر دماغمو دوست داره😂😂

گفتم اون دماغت جلو دیدشو میگیره میکنش تو دهنش ک بتونه به همه جا دید داشته باشه😂😂

تاریکه این دنیا واسه تو تاریکه ..تو کور میشی نمیبینی منی که خیلی بهت نزدیکه❤
یچیزی بگم سمییییی  یه همکلاس داشتم با نداشته هاش پز میداد, سه سال بود ازدواج کرده بودن تلویزیو ...

دوستت استاد تبدیل تهدید به فرصت بوده😀😀😀

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
اسی شوهرم اومد چپ چپ نگاه کرد و رفت  من دارم میخندم شوهرم منو می‌کشه چون ...

حالا باز خوبه فریزرتون جا داره ما که تمام فریزرامون پر گوشته دیگه جا ندارم موندم این گوشتایی که تازه خریده چه کار کنم😜

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

بچه ها از تو گروه از یه خانم روانشناس باکلاس یه سوال کردم جوابمو داد نزدیک بود جای استیکر🙏   استیکر👃بذارم خدا رحم کرد چقدر شبیه همند🙄😂

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
من معتقدم ادم چشم و دل سیر پز نمیده...پز فقط از کمبوده.....یکی از فامیلای ما زن و شوهر به ظاهر خیلی ...

دقیقا همینطوره

از قدیم گفتن درخت هر چی پربارتر سر به زیر تر

من به این نتیجه هم رسیدم آدمایی که سر یه مسئله زیادی پز میدن دقیقا تو همون زمینه کمبود دارن و برعکسه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
منم یه دوست داشتم تو دوران راهنمایی خیییلی چاق بود بنده خدا  میگفت محمدرضا گلزار دوست باباشه ا ...

👍👍😂 واقعا اینا در مورد ما چه فکری میکنن که این چرت و پرتا رو میگن😂😂 بهش میگفتی خب جواب مثبت بده دیگه جذاااب لعنتی🤣🤣

2706