2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319027 بازدید | 2457 پست

خالم اینا بیرون غذای چینی خورده بودن شوهر خالم همش به پسر خالم اشاره میکرد میگفت بگو به ابجی چی خوردی 🥴

شوهر خالم😎

پسرخالم😶

من😑

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

پز تمیز ظرف شستن پیش جاری 

پز خیلی پول جمع کن بودن 

پز عشقولانه بودن با شوهر دقیقا یکی تا منو میبینه سری دستشو دور شوهر حلقه میکنه 

از دوتای اول متعجبم از آخری متاسفم 

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به همکلاسیم گفتم سوپری محل ما یه بستنی میفروشه ده طبقه یه طبقش پسته ای موزی ،یه طبقش شکلاتی گردویی و خلاصه کلی چیز دیگع .یه روز پول گرفت از مامانش با من اومد مغازه منم کل راه خودمو دعوا میکردم و درس عبرت شدبرام تا قمپز درنکنم😐👌🏻شانس آوردم مغازع دار پیر بود گفت نه از اینا تموم کردیم😐🙂😂وگرنه من الان‌دوم ابتدایی بودم🙂😂👌🏻

خووو باشه مگ میخام بفروشمش ب ملت ک کنمش تو چش اونا والا الان دیگ خوشم نمیاد طلا بندازم طلاهامو گذ ...

نه شما رو که نگفتم. منظورم بقیه بود💙

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2731

یه خواهر شوهر تازه به دوران رسیده دارم بعد کلی فلاکت تازه خودشونو جمع م جور کردن. یه بار خونه مادر شوهرم بودیم میخواست پز غذای بیرون خوردنشو بده همش میگفت ببخشید دهنم بو پیاز میده🤮 اخه امروز رفته بودیم کبابی🙄

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

جاریم از وقتی من نامزد کردم و چندتا تیکه طلا خریدم هر چی طلا تو بازار بوده جارو کرده  همه رو هم میندازه به خودش عین این هندیا میشه تند تندم جلوم تکون میده خودشو اصلا یه وضعی  

شوهر عمم پارسال برا عمم یه مانتو گرفته بود دو میلیون.. 

یه ماه هر شب خونه ی فک و فامیل بودن، بحث گرونی رو باز می‌کرد و می گفت امان از دنیا... همین مانتو رو میبینید چند روز پیش خریدیم دو میلیون 🤣🤣

آخر سر میگفت نرگس خانم پاشو یه دور بزن که ببینن می ارزه یا نه 🤣🤣

بعدِ رفتنت آوار شد زندگیم 🖤
گفتم پدرم اختلاس گره  اخههه بیشعور چرا میگی اختلاس گر !  نمیدونم هدفم چی بود تا نهم گفتم ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 من تیر خوردم.

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

من اولین بار که گوشی خریده بودم ، سامسونگ نقره ای تاشو وقتی بازش میکردم جرینگ صدا میداد ، دبیرستان بودم یواشکی می‌بردم مدرسه اینقدر هی جلو بچه ها گوشیمو درمیاوردم و بازش میکردم اینم جرینگ صدا میداد. منم خر کیف پز میدادم 

تا یک بار سر کلاس وسط درس معلم درآوردم گوشی رو باز کردم صدا داد 

از کلاس بیرونم کرد. و گوشیمو مدیر گرفت فقط عر میزدم و بچه ها میخندیدن

باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور 😉
کمپانی اپل مسئول خل کردن خیلیاست😂

باورکن الان دستشون اپله اما لنگه یع ، شارژ دوتومنی اند خیلیا با گوشی ساده معامله های میلیاردی انجام میدن😂😂😂این جمله واقعا درسته

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 

دوران مدرسه یه دختر بود در حیاطشون در باز کن داشت یه کلید مثل کلید برق داشت دختره دختره زودتر از همه میرفت دستشو میزاشت روی کلید ما هم با حسرت نگاه میکردیم که الان درو براش باز میکنن بعدا فهمیدیم کلا خرابه خراب 

2706