2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319033 بازدید | 2457 پست

مامانم تعریف می‌کرد میگفت تو مجردی، یکی از دوستام براش خواستگار اومده بود، پسره یه پیکان داشت و اون موقع همه ماشین ندیده بودن.. دوستش به عشق پیکان و سواری بله رو میده.... می‌گفت برا عروسی شون پیکان رو گل زدن 🤣بعد شوهرش با پیکان یه عکس گرفته بود.. 

دوست مامانم اون زمان از اون عکس 20 تا کپی در اورده بود پخش کرده بود بین فک و فامیل... پز شوهر نبود پز ماشین. بود.. 

بعد درست بعد 20، 30 سال الان هممون هر موقع آلبوم مامان رو باز میکنیم به آقا حشمت و پیکان قراضه اش میخندیم 😂😂😂😂

بعدِ رفتنت آوار شد زندگیم 🖤
همین دیشب تاپیک زدم کسانیکه  عمل بینی کردند تا چند وقت چسب زدید یه نفر گفت خیلی ها برا پز دادن ...

وای اره. اینو یادم رفته بود. دوست منم اینقدر چسب زده بود که چسبه زبون باز کرد به حرف اومد که تو رو خدا از من بکش بیرون.😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

یکی فامیلامون وکیل گرفته بود برای اقامت گرفتن کانادا و خیلی خوشحال بودن وکیل گرفتن و خیال کردن کار تمومه خیلییییییی هم اهل کلاس گذاشتنن….خلاصه گودبای پارتی گرفت و تو پارتی فیلم میگرفت میگف چه صحبتی باهامون داری که وقتی کانادا بودیم این فیلمو میبینیم یادت بیوفتیم😹😹😹😹 چند روز بعدش اقامتشون رد شد….😑

2731

تباه ترینش ک هر وقت بهش فک میکنم گوشت تنم اب میشه این بود ک تازه رفته بودیم خونه اپارتمانی.. دوستای مدرسمو اوردم خونمون و میگفتم پله هامون برقیه.. یه کلید مخفی داره ک وقتی روشنش کنم راه میوفتن پله هامون... اونام هاج و واج نگا میکردن به پله های معمولی خونمون😑😑😑😑

خاک تو سرم بزرگم بودمااااا😓

اه یادم افتاد عصابم خرد شد😶😑😐

دوستم گوشی جدید خریده بود.توی چت بهش گفتم از یه صفحه ای بهم اسکرین شات بده.بعد به جای اسکرین شات با گوشی مامانش از کل گوشیش عکس گرفته برا من فرستاده😐من اونجا از خدا طلب مرگ کردم😐

یه شب رفته بودیم رستوران فرداش میخواستم برم مدرسه دستمو چسب زخم زدم رفتم دوستام گفتن چیشده گفتم چیزی ...

😂😂😂😂😂 تا اینجا تباه ترین بود. تبریک میگم😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

من خدایی تا چند ماه بعد کنکور پز پزشک شدنم رو میدادم. خاااعککککککککک به منننن 

بعدش که رفتم تو فضای بچه ها فهمیدم چیز خاصی هم نیست فامیل ما خیلی  بزرگ کردن

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
دوستم گوشی جدید خریده بود.توی چت بهش گفتم از یه صفحه ای بهم اسکرین شات بده.بعد به جای اسکرین شات با ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
وای اره. اینو یادم رفته بود. دوست منم اینقدر چسب زده بود که چسبه زبون باز کرد به حرف اومد که تو رو خ ...

اره والا من دکترم گفت یک ماه کافیه من خداروشکر کردم خسته شده بودم ولی بعضی ها میگن برا پز دادن چندین ماه میزنند🙄

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
😂😂😂😂😂 تا اینجا تباه ترین بود. تبریک میگم😂😂😂

فدایت عزیزم😅😖

بزار فکر کنم بقیه تباهیام یادم بیاد😉😝

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
یبار دوتا ازدخترعموهام خونه مادربزرگم بودن و داشتیم حرفرمیزدیم حرف از گوشی شود یکیشون گفت گوشی a51 س ...

کمپانی اپل مسئول خل کردن خیلیاست😂

2706