2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319216 بازدید | 2457 پست

یه زن پنجاه وپنج ساله توفامیل داریم ازدواج کرد بایه پسرسی ساله که همسن دامادشه بعد ویدیوکال کرد باما گفت اومدیم ماه عسل باشوهرم تویه کلبه جنگلی بعد تو ویدیوکال شوهرشو میچلوند میبوسید اصلا یه وضعی

بعدم گفت ببین شوهرم چقدر گوشت کبابی گرفته ما صبحانه ام کباب میخوریم اینجا

ما برگامون ریخته بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخییییش تموم شد🤪 هر کامنتی خوندم یه خاطره یادم اومد گفتم بزار آخرش بگم همش یادم رفت🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍ ...

😂😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
خب عزیزم حرفشون درسته که اسپرم مرد که هم وای داره هم ایکس بستگی به محیط واژن و رحم زن داره که ph چ ...

نه عزیزم این حرف به لحاظ علمی صحت نداره. ph واژن و رحم خود تنظیمی و ثابته. شما هرچقدر سرکه یا جوش شیرین بریزی تو واژنت اون ph به حالت اول برمیگردونه. اگر زیاده روی بکنی طوری که تنظیمات واژن رو بهم بزنی عفونتهای مختلف قارچی میگیری و کلا نازایی میاره.

مادرشوهرم پز اینکه هرروز با دختراش خونه ی یکیشون جمع میشن و من جایی ندارم برم.پز اینکه میگه من خونم ...

میدونم اگه بگم محل نده حرف چرتی زدم ولی لطفا اینو یادت باشه که هیچ ادم عاقل و بالغی به خاطر نیاز اولیه ش(غذا) به بقیه فخر نمی فروشه💙

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
اسکار پز دادن و خیت شدن سال هم میرسه به خواهر شوهر من       همیشه به کیک خونگی های ...

وااای کار خدا رو ببین😅😅😅😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
عزیزم بیا خونه من بیا پیشم خودم دوا و درمونت میشم 😍😍😘😘یاد بگیر ک با هیچ کس دیگه صمیمی نشی ک بزرگ ...

اخب😍 شما چقدر مهربونی!

خب با ماسک نباید چسب زد من میزدم ماسک درد میگرفت هرچند من جایی نرفتم اون مدت

نه عزیزم دوستای من ۴ ۵ تاشون تو کرونا عمل کردن اتفاقا تا ۱سال دکترشون گفته وقتی ماسک میزنید حتما چسب برنید چون زیر ماسک دماغ ورم میکنه بدون چسب!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
من خدایی تا چند ماه بعد کنکور پز پزشک شدنم رو میدادم. خاااعککککککککک به منننن  بعدش که رفتم ...

میشه بدونم چجوری خوندی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
بچه که بودم رفته بودیم عروسی یکی از آشناها(حدودا 20سال پیش) ، خواهرزاده داماد یک دامن کوتاه و قری دو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خلاقیتش تحسین برانگیزه

یه نمونه از خاله زنک بازی هاش بود 😐دکترا و هیت علمی دانشگاه و صاحب شرکت مهندسی 😐😐😐😂💩💩 تازه دن ...

واااای😑 این واقعا مشکل اخلاقی داره. به حراست میگفتین تا این آلت سخنگو رو با کو*ن لگدی از دانشگاه بندازنش بیرون. 

دلم واسه زنش سوخت. 😔

ابتدایی بودیم دوستم بهم گفت دلت بسوزه من دو تا مامان دارم😂

😂😂مطمئنم دوستت وقتی قضیه رو فهمیده دل خودش سوخته 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706