2733
2734

ولی ترخدا جواب سوالتون رو دادم صدتا دیگه نپرسید بزارید بقیه هم جواب بدم :)

اگه هم یه وقت یهویی غیب شدم نگران نباشید میام هم مریض جسمی ام هم مریض روحی😂

ازتون خواهش میکنم ماه تولد لباسم چه رنگیه نپرس چه سوال مسخره ای اخه 😑😂

خلاصه وقتی نیت رو واضح نوشتین اسم خودتونم بگید 

دو نفر بودن جدا جدا تو یک پیام بدین‌ یعنی بنوسید ۱ فلانی بهم چه حسی داره ۲ بهمانی‌ میاد یا نه اینجوری هم تو گیج نمیشی هم من 

هزینه شم یک صلواته‌ برای حضرت علی 🖤

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسرخالم بهم حسی داره یا به چشم خاهر میبینه محمد  مهسا اسم مادر هم میخاد؟

نه مادرت برای ...فال کامل نیازه فقط

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

انتقالم مثبت میشه یا نه؟ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه
2706