2733
2739
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست
یه بار ده دوازده ساله بودم یه مهمان برامون اومد، یه مرد غریبه ای بود که مسافر بود بابام تو خیابون آش ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
99 درصد ایرانیا یه زمانی با پیتزا پز دادن. اون یه درصد هم هنوز دارن پز میدن😂😂😂

من دانشجو بودم، یه جعبه پیتزای خالی تو اتاقمون بود، میخاستم عکس کتاب بفرستم واسه ترم بالاییم ک پسر بود، جعبه پیتزارم انداختم تو عکس😂😂 گف عه نوش جان، بدموقع مزاحم شدم دارین شام میخورین، گفتم ن خواهش میکنم اشکال نداره😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پز دختر دار شدن اینکه دختر برام میمونه پسر می‌ذاره می‌ره.

مثل خواهر شوهرمن میگه تو پسرداری ولت میکنه میره دخترم برام میمونه ازخدد میخام بازبهم دختر بده😑😑😒😒

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
من یمقدار اضافه وزن داشتم کم کردم  جاریم اززور دلش هی میگفت وای چجور بعضیا لاغر میکنن  چ ...

اون دامن منو یاد یه چیزی انداخت. دختر دوست مامانم اکثر مواقع پز اینو میده که موی زیر پوستی نداره. یه بار اینقدرررر قاطی کرده بود پاچه ی شلوارشو ( دامن شلواری بود) تا ناف کشید بالا که نشونمون بده موی زبر پوستی نداره😐😐😐😂😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2728
من دانشجو بودم، یه جعبه پیتزای خالی تو اتاقمون بود، میخاستم عکس کتاب بفرستم واسه ترم بالاییم ک پسر ب ...

لاناتی یه بیسوکیتایی بود چیچک ده دوازده سال پیش بااون ب دوستام پزمیدادم ک من چیچک خریدم چون یکم گرون بود😅

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
موضوع این تاپیک نیست، موضوع تاپیک خودمم نیست ولی برام سواله آیا پز دادن اثرات درمانی داره؟ من یکبار ...

سوال خیلی خوبی بود👌 به نظر خودم بعضی از پز ها بیشتر جنبه ی تلافی داره تا فخر فروشی

2740
من ۱۸ سالمه مادرشوهرم هروقت میبینم میگه عروسی کردید یه پسر بیار برامون هی میگم من بچه دوست ندارم اگه ...

برامون؟؟؟ اگه اینقدر پسر دوست داشت چرا خودش دست به کار نشد؟!

برامون؟؟؟ اگه اینقدر پسر دوست داشت چرا خودش دست به کار نشد؟!

دیگه نیاورده خودش خواهرشوهرمم بچش دختره ..بعد هی به من میگخ امیر هیکلیه امیر ورزشکاره پسرشم میبره خودش خداکنه پسرشم ببره به خودس انگار من دستگاه جوجه کشیم میارم دنیا میدمش ب اون اونم چی با ۱۸ سال سن فقط😂

تاریکه این دنیا واسه تو تاریکه ..تو کور میشی نمیبینی منی که خیلی بهت نزدیکه❤
لاناتی یه بیسوکیتایی بود چیچک ده دوازده سال پیش بااون ب دوستام پزمیدادم ک من چیچک خریدم چون یکم گرون ...

😂😂😂

تو دانشگا ی همکلاسی داشتم هرموقع انرژی زا میخرید، تا قوطی ب دست کل دانشگارو دور نمیزد دلش اروم نمیگرفت

حمید خوش به حالت😂😂😂

آره این سعادتیه که نصیب هربچه ای نمیشه مگه بچه ای که مامانش مادرشوهرمن باشه😂😂

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪