2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318745 بازدید | 2457 پست

من یمقدار اضافه وزن داشتم کم کردم 

جاریم اززور دلش هی میگفت وای چجور بعضیا لاغر میکنن 

چجور غذا نمیخورن..من هروز باید گوشت بخورم و فلان.

همش پاشو میزد بالا دامنشو ک ساق پاش نشون بده 

سرشم کج میکرد ک پز بده 

زنگ میزد که تو ناهار چی داری؟ بهم میگفت من گوشت...

پز شکم و غذاخوردن و اینکه پدرش باغ داره و تو رفاهن...

خلاصه اومد شهرما خونه مون...یه کتری برداشت ک اب بزاره رو گاز واس چای 

ما دستگا تصفیه اب نصب داریم حتا بلد نبود چجور اسفاده کنه باز کنه ابو 

تو دلم گفتم چجور باغ و ملک و گوشت و فلانه ک تو داری تو دست و بالت 

ی تصفیه اب بلد نیسی واکنی 

ملوم بود خیت شده بود بلد نبوده واکنه ابو 

از رو نمیرفت ولی. 

بچه بودم کنترل تلویزیونو میگرفتم در گوشم میرفتم تو تراز خونمون بلند بلند حرف میزدم که کسی از تو کوچه ...

حالا چیا می گفتی؟!😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوران مدرسه کلا خیلی با لباسام پز میدادم! اونم چه لباسهایی! شلوار تنگ بیست دکمه ای رنگ سبز لجنی که ...

موضوع این تاپیک نیست، موضوع تاپیک خودمم نیست ولی برام سواله آیا پز دادن اثرات درمانی داره؟ من یکبار توی عمرم خیلی از روی عمد و توی بزرگسالی (همین 2 سال پیش) پز دادم در موردی که با کلیه اصول اخلاقیم در تضاد بود و بخوام بگم قاعدتا احساس خجالت بهم دست میده ولی نه تنها این طور نیست، بلکه حتی بعدش احساس آرامش کردم. چرا؟

جریان این بود وقتی فهمیدم جاری سابقم جایی منشی یا مسئول پذیرایی شده به هر بهانه ای بود کاری جور کردم که به اون شرکت مراجعه کنیم تا اون من و همسر دومم رو ببینه و مجبور بشه ازمون پذیرایی کنه.

فکر میکنم ۵سالم بود مادرم ی دامن فوق العاده خوشگل برام خریده بود اسمشو گذاشتم دامن خوشگله انقدر دوس ...

آخیییی😍

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2731
دوازده سالم بود رفته بودیم شمال ی زنه ازم پرسید تا بحال چند بار اومدید شمال منم ک بار اولم بود الکی ...

خیلی دوست دارم بدونم چه فعل و انفعالاتی تو ذهن اون خانومه اتفاق افتاد که این سوال رو پرسید؟😐😂

2740
اسکار پز تعلق می گیره به بابای من اون زمان که تازه گوشی همراه اومده بود من از این گوشی اسباب باز ...

😂😂😂😂😂😂😂 وااای جررردر

عموما پز نمیدم همیشه در حال خودم پایین تر از بقیه نشون دادنم تا کسی ناراحت نباشه از وضعیتش !  ...

دقیقا😂😂😂

من وقتی ابتدایی بودم ،رانی هنوز انچنان رواج نداشت،اگر هم داشت تو شهر ما کم بود،همه از این ساندیس ها ...

😂😂😂😂 تو کلاس ما کسایی که واسه زنگ تفریح شیر کاکائو و کیک می خوردن یه همچین سیسی داشتن. یکیشون تا زنگ آخر بطری شیر کاکائو رو میزش بود😂😂😂😂😂😂

من یسری بچه بودم بادختر همسایه روبروییمون دوست بودم از صبح جلو در با پسر عموهاش واستاده بودن میگفتن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706