2752
2734

کسی کاری سراغ نداره برام 😔 توخونه بشه انجام داد 

پسرم همه زندگیمه لطفا برای سلامتیش عاقبت بخیرش و خوش‌بختیش صلوات می‌فرستید؟ جز پسرم کسی رو ندارم‌ هر کس فرستاد بگه منم بفرستم براش

من کارمجازی دارم 

خودمم مثل شما یه مادرم ودوس دارم بهترین هارو برای دخترم فراهم کنم

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مواد غذایی درست کن بفروش

چجوری بفروشیم مواد غذاییو،من کیکام خیلی خوب میشه،پاپسیکلم درست میکنم با میوه خشک ولی نمیدونم چجوری باید بفروشم

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2731
مواد غذایی درست کن بفروش

نگو اینستا که اینقد ماشالله رقبا قدیمیو کار بلدن که ما تازه کارا حرفی برای گفتن نداریم

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
چجوری بفروشیم مواد غذاییو،من کیکام خیلی خوب میشه،پاپسیکلم درست میکنم با میوه خشک ولی نمیدونم چجوری ب ...

کیک درست کن ببر کافیشاپا😍 

میوه خشک بسته بندی کن بده فروشگاه ها

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
کیک درست کن ببر کافیشاپا😍  میوه خشک بسته بندی کن بده فروشگاه ها

خسته شدم بخدا همه کارمو هیچکاره،دیپلم خیاطی دارم.عکاسی بلدمو دوربین حرفه ای دارم عروسک سازی بلدم.جواهرسازی و.....ولی نمیدونم چرا به درآمد نمیرسم

چجوری بفروشیم مواد غذاییو،من کیکام خیلی خوب میشه،پاپسیکلم درست میکنم با میوه خشک ولی نمیدونم چجوری ب ...

باید اطرافیان کار کنی کم کم معرفیتون کنن به بقیه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
خسته شدم بخدا همه کارمو هیچکاره،دیپلم خیاطی دارم.عکاسی بلدمو دوربین حرفه ای دارم عروسک سازی بلدم.جوا ...

ماشالله هنرمندی😍 شروع کن کار کن دختر همشو میتونی شروع کنییی عکاسی کن 

عروسک درست کن پیج یا کانال بزن سفارش بگیر 

کیک درست کن با یه کافیشاپ حرف بزن قرارداد ببند هرروز درست کن براش 

میوه خشک درست کن خوشگل بسته بندی کن ببر بفروش به فروشگاه ها 

موفق بشی😍

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
ماشالله هنرمندی😍 شروع کن کار کن دختر همشو میتونی شروع کنییی عکاسی کن  عروسک درست کن پیج یا کا ...

مرسی عزیزدلم،امید بخدا،ایشالله همه به هدفاشون برسن