2733
2734

کلا خیلی تابلوئه 

مثلا وقتی از دور منو ببینه یواشکی نگاه میکنه 

بعدشم چشماش یه حالتی میشه که میفهمم تمایل داره بهم 

🥲🥲

می‌شناسیم همو 

یه بار بهش سلام کردم یه لبخند غیر ارادی زد 

بخدا خیلی تابلوئه مخصوصا از چشماش میشه فهمید 

منم ازش بدم نمیاد 

پیجشم دارم 

بنظرتون حسم اشتباهه؟ 

دیگه آدم متوجه میشه کی چه حسی داره یا بدش میاد و... 

این خیلی تابلوئه 

تا چیزی نگفته ذهنتو درگیرش نکن و چیزی هم نشون نده مگه نه تو بد اشتباهی میوفتی

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تا وقتی مستقیم بهت نگفته به توهمات توجه نکن

حتی مستقیم هم گفت ۶ ماه گذشت نیومد خواستگاری به توهم وای عاشقانه توجه نکن و جدا شو! 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
تا چیزی نگفته ذهنتو درگیرش نکن و چیزی هم نشون نده مگه نه تو بد اشتباهی میوفتی

چرا

خب شاید می‌ترسه چیزی بگه 

آخه پیش من خیلی دست پاچه هست مگه میشه فکر نکنم بهش 

چرا پیش من اینحوری میشه اخه

تا وقتی مستقیم بهت نگفته به توهمات توجه نکن حتی مستقیم هم گفت ۶ ماه گذشت نیومد خواستگاری به توهم وا ...

نمیدونم چرا حس میکنم این آدم و سالها میشناسمش 

خیلی عجیبه 😐😐😐

پسرای دانشگاه خل وضعن

حالا خود من با همکلاسیم ازدواج کردما،ولی اون فرق داش

باباش پولدار بود بعد ۳ سالم جیجی بوجی بودیم

تو حالت کلی به پسرای دانشگاه اصلا محل سگ نده

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

کلا رو نگاه پسر حساب باز نکن 

وقتی دو جنس مخالف نگاهشون بهم میوفته یه حس جدید و عمیق بهشون دست میده کلا غیر ارادیه 

از طرفی پسرا خیلی بلدن ادای عاشقا رو در بیارن 

یه وقتی یکی از پسرای فامیلمون میگفت اگر بخای دخترا بهت پا بدن ده یازده ثانیه بهشون خیره شو خیلی جواب میده 😂

بیشرف اینجوری با احساسات دخترا بازی می‌کرد 

بعضیا بلدن چطوری عاشق پیشه باشن حواست باشه خلاصه 

والا با توجه به توضیحات و البته توجیهات شخص شما باید بگم خودت درگیرشی و هر حرکتی زو به خودت میگیری در ضمن پسرای دانشگاه رو اصلا جدی نگیر و بعد هم همکارهاتو یه مرد کسی بخواد میاد محترمانه خودش میاد جلو 

شایدم چون هول لبخند زد و اینا نه؟؟؟ ولی خیلی خوشتیپ  مطمئنم گشنه دختر نیست

مشکلت همینه که با چند تا نگاه مطمئن شدی طرف گشنه ی دختر نیست ، این یعنی ته سادگی ، یادت بمونه که ادمارو هیچوقت نمیشه شناخت ، ضمنا ادم از کسی ضربه میخوره که خیلی بهش اعتماد داره و مطمئنه که طرف ادم خیلی کارا نیست 

دختری از آهار🦚
2706