2733
2739
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهرم  هرچی  تو خونه شون باشه  میگه  خارجه ایه!(بالهجه بخونید)

یعنی هرچی داشته باشن  میگه خارجه ایه...

اما  واسه بقیه  رو  میگه  آشغال  بدرد نخور😒😒😒😒

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
اسکار پز دادن و خیت شدن سال هم میرسه به خواهر شوهر من       همیشه به کیک خونگی های ...

فکر کنم دیگه خواهرشوهرت کیک ببینه جیغ میزنه فرار میکنه😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

منم دوران راهنمایی یه انگشتر بدلی ولی شبیه به رینگ طلا داشتم دست میکردم عمدا دست چپ و همش  اشاره میکردم که نامزد دارم و اینا یا به بعضیا میگفتم من بنام کسی هستم یا نشون کردن منو خیلی تخیلاتم قوی بود تا حدی که اخراش در اثر پیگیری بچها خودمو مطلقه و شکست عشقی و اینا معرفی میکردم ولی خیلی تو روحیه بچگیم تاثیر میزاشت

2740

سال ۸۵من ۱۵سالم بود رفتم خرید عید یه شلوار ۶جیب جین گشاد و یه ماننو کوتاه و یه روسری کوتاه کوچلوها ک تقریبا میشه گفت دستمال سر خریدم خیلی از تیپ خودم ذوق میکردم و بیرون ک میرفتم سعی میکردم همه تیپ جدیدمو ببینن خیلی احساس خوشسلیقگی و باکلاسی میکردم 

تا اینکه یه جایی یه نفر برگشت گفت زنجیر بهت. بدم تو دستت بچرخونی ب تیپت خیلی میاد

ب طرز وحشتناکی خورد تو ذوقم 😔😔😔

۲ سال پیش البته من پز ندادما دادشم خودش اومد😑😂بودم مدرسه منتظر سرویسم بودم یه لحضه دیدیم نصف بچه ها ی کلای دارن میدونن سمتم گفتن دادشت اومد با جنسیز کوپه اب شدم😑😂 همه داشتن نگاه میکردم

یک عدد دختر خود ساخته هستم😎🍷
یه نفر گفت پسرمو بردیم ختنه اونجا دکتر گفت زنت اینجا نباشه یه چیزی بگم میگفت اومدم بیرون دکتر به شوه ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 یعنی دکتره حسودیش شده؟!؟!؟!😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

این پز نیست یبار خالم النگو خرید من کنارش نشسته بودم  هی با اونیکی دستش النگوهاش تکون میده که توجهم جلب کنه بهش بگم عه مبارکه ولی من گیجم تا آخر از دست من کلافه شده گفت یک تبریک بگو النگو خریدم یک ساعته دارم تکونشون میدم 😂😂😂😂😂😂😂😂 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

ما یه ویلا خریده بودیم من فرداش رفتم خونه مادربزرگم بهش گفتم ....دوست داشتم بگم خخخخ 

از خوشحالی 

حالا دیگه نمیدونم پز میگین دادم یا نه

البته مادربزرگم به سرعت باد انشار داد به خاله هام

به نام خدا وقتی راهنمایی بودم و تقریبا خر بزرگی محسوب میشدم دوستم اومد خونمون از قضا ما تازه جارو برقی خریده بودیم  هیچی دیگه میخواستم ی جوری بفهمه ما جارو خریدیم گفتم وای نمیدونی من قبلا انقد از جارو زدن بدم میومد ولی از وقتی جاروبرقی خریدیم من و خواهرم سر جارو زدن دعوامون میشه  خواهرم ۱۲ سال ازمن بزرگتر بود وقتی دوستم رفت میخواست جرم بده  خدایا منو پودر کن.دوستم خعلییییی با کلاس بود ولی هیچی به روم نیاورد 

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش