2737
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318438 بازدید | 2457 پست
دختر عمم گفت سوال اول کنکور مامایی تبریز قبول شدم اما نمیرم بعد سال بعد باز کنکور داد گفت پرستاری شی ...

فکر اینجاشو نکرده بود😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
♦️با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز... ❤️ 🎉پیج جدید لایکی فالور با خدمات جدید و بسیار متنوع آرزوی ...

عزیزم آخر امضاتون درست نوشتین ؟ ادرکنی و لاتهلکنی هست فکر کنم

خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی آخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شده س . مطمئنم منم مادر میشم. اللهم صل علی محمد و اله محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا اهل پز و اینا نیستم . به پز دادن بقیه هم توجه نمیکنم چون میدونم از کمبودِ 

ولی به خاطر اینکه بچه ندارم خیلیا پز حاملگی و بچه شونو میدن 😑 خداروشکر همشون با اولین اقدام حامله شدن!!!

خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی آخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شده س . مطمئنم منم مادر میشم. اللهم صل علی محمد و اله محمد و عجل فرجهم
2728
این پز نیست یه چیز خنده داره تازه ازدواج کردم باشوهرم رفتیم یه رستوران غذا بخوریم رفتیم خودمون غذا س ...

میخواست حساب کار دستت بیاد غذای گرون سفارش ندی😂😂😂😂

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
2740

من دیگ خیلی تباه بودم یادم میاد میخام خودمو با اسبدحل کنم 

یازده سالم بودمجلو همکلاسیام میگفتم کامران و هومن پسرعموهای بابامن😐

کامران اومده  خاستگاریم ولی من جواب رد دادم 

نمیتونم از خانوادم دورشم برم امریکا 

فقط ایران

دوستامم خر ذوق بیشتر تعریف کن

تباه بودم تباه😑😂😂😂

حصارتنهایی من...
بچه که بودم چندتا فیلم هندی دیده بودم حسابی جوگیر شده بودم بعد یه محوطه خیلی بزرگ دم درخونمون بود می ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

الان نگاه می کنم می بینم یه مشت عقده ای جمع شدیم تو نی نی سایت....😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

مامانم کلا بدش میاد هی بخای قیمت بگی...مثلا بگی اینو گرفتم انقد اونو گرفتم اونقد..

بد ما دوروزی رفتیم شهرستان مرزی خونه خواهرشوهرم(البته شوهرم کار داشت) من چندتیکه لوازم ارایشی و یه کفش برا بچم خریدم. همین صب به مامانم زنگ زدم اره هیچی نخریدم الکی الکی ۱تومن دادیم رفت..‌.بعدش کلی خجالت کشیدم گفتم ببین مامانم چقد حرص خورده از دستم...

البته منظورم این بود خیلی گرونی شده ولی یهو بی مقدمه گفتم گند بدی بود...

بعد من خاستگار داشتم طرف کانادا خونه داشت حتی نگفته بودم بهش 😑

الان خودتم داری پز میدی 😂😂😂😂😂 تباه ترین پزی هم که من شنیدم همین بود که یه دختره تو فامیلمون خودش،به خودش میگه من خیلی خوشگل بودم خیلی خواستگارداشتم و...😂😂😂