2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512592 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیز جان وزنمم امروز دادم 

خواعش میکنم

تگم کردی؟چون تو اعلاناتم چیزی نیومده ک وارد کنم..بفرست واسم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اره گلم میتونی...گزارش نمیخواد ولی یکشنبه حتما باید وزن داده بشه❤🙏وزن الان...وزن هدف

فدااات.چ خوب گزارش نمیخاد😆😆😆

وزن  امروز ک عزیزجون پری هستم.ولی میدونم ۱۰۸ هستم

وزن هدف ۷۰.ولی تا اخر پاییز انشاا... ۹۰

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2742
آسنات 99 جونم  بیا ببین چه کردم 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️5روز رژیم که بودم 1کیلو کم کردم وزن ...

به به عالیهههه کارت بیسته💃💃💃👏👏👏👏کاهشت مبارک ومانا💛💜💚♥♥💙آره گلم احتمالاً زیادتره کاهشت💪💪

عکس بغلش خودتی خیلی شبیه به عکس هیکلی که دادی من خیلی هنوز شکم پهلو دارم پاهام خیلی چاق نمیدونم وزن ...

نه ولییی خیلی  هیکلمون شبیه😂😂😂😂 و همچنین لباسش ...

گلم در کنار وزن، سایزها هم خیلیی مهمه..

قدت چنده؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@sepiiiiiideh   سلام عزیزم من همش تونستم ۱۰۰ گرم کم کنم ۹۰.۹ متاسفانه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2740
دوست خوبم کاری ک شما میکنی و هر روز رو ترازو میری اشتباهه محضه و وزن کشی شرایط داره ک الهه جون هم صف ...

سلام دوستم

بله خوندم و ميدونم

اما اين كرم رو ترازو رفتن نميتونم از بدنم خارج كنم

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
فدات عشقممم. گفته اگه باربی نشی دیگه نمیزنمت😐😐😭😭😭😭😭 دقیقا. من دوسال پیش سایزم 36 بود دقیقا 54 ...

منم ی زمانی ۵۸ کیلو بودم بازم تپل بودم ولی یادش بخیر بهتر از الان بود خوبیش اینه یشمی ب وزن گیر نمیده میگه هرچی خودت بخوای😂

سلام عزیزم..واسه شروع عالیههه👏👏👏👏👏👏👏👏👏 فقط چرا امروز همتون وزن اولیه یا هدفتون تغییر میکنه ...

معذرت 😘😘

هفته قبل 

اولش اشتباه شد ولی بعدش ریپلای کردم گفتم ۷۸/۵۰۰ بزنین فک کردم متوجه شدین

موفقیت پایان نیست✔                                              شکست نابود کننده نیست✔                                   ✴شهامت ادامه دادن است که اهمیت دارد✴                             
نوش جونت افرین ب تو دختر👏👏👏 گزارش نمبخواد عشقم 

فدا مدا مینا جون

مینا جون من ی پیشنهاد دارم.ی نوع نوشیدینی چربی سوز با چیزایی ک تو خونه هست.اگه پایه بودی بگم‌برات ک برا بقیه بزاری خییییلی خوبه😌😌😌😌

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
منم منم گوشی دستمه صبحونه هم میخوردم یه چشمم هم توی شادذلیل شده بود😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂 تازه الان بزور نیم ساعت پیاده رویکردم الانم یچنتا حرکت چرخشی بزنم.....ناهار درست کنم...جارو برقی و لکه گیری.....بپرم حمام😬😬😬

به حکمتش دل بسپار 🌿
باشه گلم ایرادی نداره❤❤انشالله هغته بعد

ممنون که بهم سخت نگرفتی تو دوره ی قبل . 

سه ماهه ی قبل خیلی داغون بودم . فقط یک ماهش خوب بودم و کاهش خوبی داشتم . اما بعد . کلا نمیدونم چرا نمیتونم مثه قبل پایبند رژیم باشم . با اینکه دز صمیم قلبم میخوامش. 

اما این هفته خیلی خوب بودم. کالریه مجازم صد تا دویست تا بالا میزد . اما سر جنگیدن با اشتهای شبانه م پیروز میشدم و چیزی نمیخوردم. چالش جدیدم که حسابی انگیزه بخشه😍😍

ایشالا هفته ی بعدم خبر خوب داشته باشم

2706