2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512819 بازدید | 68299 پست
گلم برات تک میکنم...کاهشت هم مبارک🥳🥳🥳 @شب_بیدارم      👆👆👆👆👆

ممنونم عزیز دلم خدا خیرت بده

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزدلم 💛💛💛خدارو شکرپس خوب بودم الکی چقدر ناراحت شدما🤗 انشالله باکمک شما بهترین💛💛💛💛💛💛 ...

خواهش عزیزم✨✨✨✨

ناراحتی ک ندارررررره🧐

انشاءالله خواستن توانستن است💛💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
باریکلا عزیزجان عالی👌🏻👌🏻🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻

سپاسگزارم عزیزم💞

گروه زرد 🍁💪وزن شروع چالش پاییز  68🔓 ⬅66🔐 ⬅64🔐⬅۶۲🔐➡💛 🎅شروع چالش زمستان تا بهار 1401⬅۶۰🔐 ⬅۵۸🔐⬅۵۶🔐🔚۵۴🔐🔜🎅      
2731
وزن شروع ۶۳ الان۶۲ @مرباجونی    

کاهشت مبارک قشنگم🌸🌼🌼🌼

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
وایییی بچه هاااا😰😵 دوستم فهمیده رژیمم میخواد اذیتم کنه😡 ببینید برام چی فرستاده😒😬👇👇

اون يه نفر و اذيت كرد و شما هزار نفررو 🤣🤣🤣ومن اله توفيق 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️

بچه هااااا ی گلم

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

شرایط: ناشتا،، بعد از wc

همینجا ، اینجوری وزن بدید:👇👇👇👇

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف    

x                      x                      x

از هفته ی بعد اینجوری میشه:👇👇👇یا اگه از قبل شروع کردید

وزن شروع       هفته قبل         الان        هدف  

x                   x               x                      x

۳ روز اول دوره و روز قبلش وزن نکنید 🩸 ولی اعلام کنید

👈👈👈در اخر هم سرگروهتون را تک‌کنید..

❌❌❌تا قبل ساعت ۳ بعد از ظهر باید وزن بدید، بعد از اون دیگه قبول نیست و اخطار میگیرید❌❌❌ ۲ بار اخطار باعث حذفتون میشه...

(((اعلام وزن قبل از یکشنبه هم قبول نیست.😉)))

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

اگه کاهش نداشتید، اینجا را بخونید.👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?postId=156027706 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عالیه👏👏👏 ‌ورزش داشتی هر روز؟؟ 

اره عزیزم‌ روزی یک ربع رقص یا یک ربع تردمیل قدرتی یه روز با چوب میرم یه روز با دمبل اخر ورزش ها یا ۵۰تا طناب میزنم‌ یا ۵۰تا پروانه ، قبل ورزش یه فنجون قهوه تلخ میخورم

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
@مرباجونی     وزن اولیه ۶۵ وزن هفته قبل ۵۶/۱۰۰ وزن اینهفته ۵۵/۴۰۰ وزن هدف ۵۴

احسنت...👏👏 کاهشت مبارک چیزه دیگه تا طلایی نداری با همین فرمون برو جلو قشنگم🌸🌼🌼🌼🌸🌸

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
وایییی بچه هاااا😰😵 دوستم فهمیده رژیمم میخواد اذیتم کنه😡 ببینید برام چی فرستاده😒😬👇👇

بش بگو تو بخور نوش جونت بذار چربی بشه به پک و پهلوهات..و یه شکم گنده ک ب همه سلام میده😁😁😁😁😁

به حکمتش دل بسپار 🌿

[QUOTE=157135836]آخه دیروز خودمو وزن کردم شده بودم ۵۷/۶۰۰.،،امروز ۵۸😪😪😪 باشه عشقممممممم 😍😍😍 ممنــــــــــون

😬😬😬 تو دیگه چرااا فندقییی

@فندق_فسقلی    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام خوشگلم😘😘امکانش هست یه هفته قبل پری تا۳روزاول پری وزن کاذبه😍😍 انشاءالله این هفته میترکونی مث ...

ایشالا قشنگم😘😘😘😘

شکمم مثل بارداریم مونده بود...الان خیلی کوچیک شده،حس سبکی دارم ،لباسای بیرونو دیروز پوشیدم قشنگ معلو ...

چقدددر عالی ک انقدر از خودت راضی هستی😍😍

وزن شروعت چند بود گلم؟؟؟

هفت کیلو کاهششش؟؟؟؟؟

2706