2752
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512727 بازدید | 68299 پست

سلام😁

سرگروه گرفتم وزنمو بالاخره😁💪

اسم:بادمجون 1😁

وزن شروع:74/5

وزن هفته قبل:68/9

وزن این هفته 67/9

هدف:50😁💪

@فندق_فسقلی    

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
آفریننننن کارت بیسته👏👏👏😘💃💃💃💃💛♥💜💙💚کاهشت مبارککککوپایدارباشه عزیزدلم🌼

سلام @زلال_آب      خواهرم

وزن اولیه 70وزن فعلی 69وزن هدف60

گوشیش فعلا مشغول کلاس مجازی دخترش

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️

بچه هااااا ی گلم

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

شرایط: ناشتا،، بعد از wc

همینجا ، اینجوری وزن بدید:👇👇👇👇

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف    

x                      x                      x

از هفته ی بعد اینجوری میشه:👇👇👇یا اگه از قبل شروع کردید

وزن شروع       هفته قبل         الان        هدف  

x                   x               x                      x

۳ روز اول دوره و روز قبلش وزن نکنید 🩸 ولی اعلام کنید

👈👈👈در اخر هم سرگروهتون را تک‌کنید..

❌❌❌تا قبل ساعت ۳ بعد از ظهر باید وزن بدید، بعد از اون دیگه قبول نیست و اخطار میگیرید❌❌❌ ۲ بار اخطار باعث حذفتون میشه...

(((اعلام وزن قبل از یکشنبه هم قبول نیست.😉)))

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

اگه کاهش نداشتید، اینجا را بخونید.👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?postId=156027706

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام وزن اولیه ۹۴   وزن این هفته ۹۴  وزن هدف ۶۰  چون ترازوم دیجیتال نیست اون گرم ها ...

سلام عزبرم..اشکال نداره انشالله هفته بعد❤❤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2731
الهیییی فندقت ۳ماهشه خداحفظش کن😘😍😍ازالان چرایبوس داره پس غذاهای گرم بخورنفخ وسردنخورعزیزم.وایییی ...

اره گلم

منم ترسو بودم بعد زایمان دیگه درد نبود و هیچی با دیدن بخیه اینجور شدم😐

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
سلام خدمت سرگروه جان، من امروز روز اول پریودم هست، وزن اول 71،400،وزن فعلی 70،600،فندق_فسقلی@،میشه ی ...

@فندق_فسقلی    

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
 سلام خوشگلم.. 🌸خوبی عزیزم؟؟ کاهش داشتی🤩🤩🤩🤩 من ۲۰۰ گرم کاهش داشتم😅🤲

وزن نکردم عزیزم..نزدیک پریودمه

ولی اونروز ناشتا نبودم..روز قبلش هم فست نبودم..موعدمم هست ۶۵ بودم..فکر کنم حدود ۶۱ اینا باشم😍😍😍

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اع سلام غزل چطوری😂

سلاااااام خانم یشمی دوست🤩🤩😍😍😂😂😂 دختر من از دیروز سی بار کامنت گذاشتم هیچکی هیچی خودش حساب نکرد😑😑😑😑 دسته بزن گفته باید باربی بشی الا قدم 162 وزنم 63😐😐😐😐

وزن نکردم عزیزم..نزدیک پریودمه ولی اونروز ناشتا نبودم..روز قبلش هم فست نبودم..موعدمم هست ۶۵ بودم..ف ...

چه عالیه..😍

هفته ی بعد  معلوم میشه💃💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سفیدبرفی99     سلام دوستم  ناشتا اب ولرم و ی قاشق ابلیمو و نوک قاشق چای خوری دارچ ...

آره تو پر یو دی وزنت کاذبه این هفته وزن نکن بزار هفته دیگه وزن کن من وزن کردم فقط 500 گرم کاهش داشتم 😞

عضو گروه نارنجی 💛وزن شروع ۷۸😥 وزن فعلی ۶۸😯وزن هدف ۵۵ 😍😍
عزیزم ب کالری بالا ربطی نداره..درسته میتونی هر چیزی  بخوری در حد مجازت..ولی خب قراره در کنار رژ ...

مرسی عزیز جان وزنمم امروز دادم 

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»
سلام عزیزم @عروسترکم     وزن اولیه: ۷۸/۵۰۰ وزن فعلی: ۷۸/۳۰۰ ۲۰۰گرم کاهش😑😑

سلام عزیزم..واسه شروع عالیههه👏👏👏👏👏👏👏👏👏

فقط چرا امروز همتون وزن اولیه یا هدفتون تغییر میکنه

وزن اولیه ب من ۷۸.۲۰۰ داده بودی

لیستم بد شد😧🙄🙄🙄😔😔

چرا میگی باز خوشگلم تو ک هفته ی اوله تو تاپیکی؟؟ اگ رعایت داشتی و تقلب نداشتی و شرایط وزن کشی و رعا ...

من از اول اون یکی چالشا بودم عزیزم از 78 شد 59 قفل شدم تکون نمی‌خورم دیگه چندبار شوک گرفتم فایده نداره😖

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪