2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512938 بازدید | 68299 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنون عزیز😘😘 من فکر کردم پنج کیلو که کم کردم باز باید وزنمو ضربدربیست کنم منهای صد...پس پنج کیلو ...

خواهش میکنم‌گلم🌸

گلم وقتی ۵ کیلو کم‌کنی، و وزنت را  از اول دوباره حساب کنی، جوابش با همونی که یهوویی  منهای ۱۰۰ کنی،، یکیه..

این میانبرش هست😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
فدای یه تا موت  مهم تلاشته که انجام‌دادی شک نکن جوابشو میگیری  نبینم نا امیدی رو هااااا ...

من نتونستم تگ کنم عزیزم

وزن اول ۷۵

وزن الان ۷۴/۴۰۰

وزن هدف ۶۰

گروه نارنجی🧡 وزن اول ۷۵🧡 هدف اول ۷۰🧡 هدف دوم ۶۵🧡 هدف 
سلام صبح همگی بخیر وزن اولیه بدون رعایت نکات گفته‌شده(یک ساعت‌بعد از بیدار شدن‌از خواب و wc):   ...

باریکلاااا احسنت😍کاهشت مبارک وپایدارعالی بودی👏👏👏👏💃💃💃💃💚♥💙💜💛

۲/۵کیلو کاهش داشتم.دارم از ذوق میمیرم🤗🥰😜

ماشالااااااا چه کردی عزیزدلم  افریین اول لیستم شدی پس🧡🧡🧡🧡 

خسته نباشی عزیزدلم  عالی بودی 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
تو هم عکس یه ادم خوش فرم و گوگولی را براش بفرست 😊 بگو من اینوو ترجیح میدم😁

وای راس میگی باشه براش میفرستم 😅😌😁

ولی مشکل اینجاست این از اون آدم ای یه که هر چی میخورن چاق نمیشن ... 😒ینی همیشه دوبرابر منم میخوره ولی..دریغ از ی ذره شکم😒😞

ولش کن بهشون فکر نمیکنم اونا بدنشون اصلا مشکل داره😌ما خوبیم😇😉

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
یعنی هیچ احدی اینجا جواب منو نداد هرکی سرش یه جا پنالتی میزنه 😑😑😑😑

شما دروازه بان خوبی باش و‌ توپ ها را خوب بگیر..

اگه توضیح  اول تاپیک را میخوندی، متوجه میشدید که برای سوالتون باید راهنماها را تک‌ کنید تا سوالتون را ببین و  ‌جوابتون را بدن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ن حرص نخوردم اول حلوای بد مزه رو خوردم بعدشم صبحونه😂😂😂😂😂 از ۷و نیم تا الان نشستم پای صبحونه فق ...

منم منم گوشی دستمه صبحونه هم میخوردم یه چشمم هم توی شادذلیل شده بود😂😂😂😂

2706