2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512670 بازدید | 68299 پست

سلام😁

سرگروه گرفتم وزنمو بالاخره😁💪

اسم:بادمجون 1😁

وزن شروع:74/5

وزن هفته قبل:68/9

وزن این هفته 67/9

هدف:50😁💪

@فندق_فسقلی    

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
آفریننننن کارت بیسته👏👏👏😘💃💃💃💃💛♥💜💙💚کاهشت مبارککککوپایدارباشه عزیزدلم🌼

سلام @زلال_آب      خواهرم

وزن اولیه 70وزن فعلی 69وزن هدف60

گوشیش فعلا مشغول کلاس مجازی دخترش

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️

بچه هااااا ی گلم

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

شرایط: ناشتا،، بعد از wc

همینجا ، اینجوری وزن بدید:👇👇👇👇

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف    

x                      x                      x

از هفته ی بعد اینجوری میشه:👇👇👇یا اگه از قبل شروع کردید

وزن شروع       هفته قبل         الان        هدف  

x                   x               x                      x

۳ روز اول دوره و روز قبلش وزن نکنید 🩸 ولی اعلام کنید

👈👈👈در اخر هم سرگروهتون را تک‌کنید..

❌❌❌تا قبل ساعت ۳ بعد از ظهر باید وزن بدید، بعد از اون دیگه قبول نیست و اخطار میگیرید❌❌❌ ۲ بار اخطار باعث حذفتون میشه...

(((اعلام وزن قبل از یکشنبه هم قبول نیست.😉)))

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

اگه کاهش نداشتید، اینجا را بخونید.👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?postId=156027706

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام وزن اولیه ۹۴   وزن این هفته ۹۴  وزن هدف ۶۰  چون ترازوم دیجیتال نیست اون گرم ها ...

سلام عزبرم..اشکال نداره انشالله هفته بعد❤❤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2731
الهیییی فندقت ۳ماهشه خداحفظش کن😘😍😍ازالان چرایبوس داره پس غذاهای گرم بخورنفخ وسردنخورعزیزم.وایییی ...

اره گلم

منم ترسو بودم بعد زایمان دیگه درد نبود و هیچی با دیدن بخیه اینجور شدم😐

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
سلام خدمت سرگروه جان، من امروز روز اول پریودم هست، وزن اول 71،400،وزن فعلی 70،600،فندق_فسقلی@،میشه ی ...

@فندق_فسقلی    

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2740
 سلام خوشگلم.. 🌸خوبی عزیزم؟؟ کاهش داشتی🤩🤩🤩🤩 من ۲۰۰ گرم کاهش داشتم😅🤲

وزن نکردم عزیزم..نزدیک پریودمه

ولی اونروز ناشتا نبودم..روز قبلش هم فست نبودم..موعدمم هست ۶۵ بودم..فکر کنم حدود ۶۱ اینا باشم😍😍😍

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اع سلام غزل چطوری😂

سلاااااام خانم یشمی دوست🤩🤩😍😍😂😂😂 دختر من از دیروز سی بار کامنت گذاشتم هیچکی هیچی خودش حساب نکرد😑😑😑😑 دسته بزن گفته باید باربی بشی الا قدم 162 وزنم 63😐😐😐😐

وزن نکردم عزیزم..نزدیک پریودمه ولی اونروز ناشتا نبودم..روز قبلش هم فست نبودم..موعدمم هست ۶۵ بودم..ف ...

چه عالیه..😍

هفته ی بعد  معلوم میشه💃💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سفیدبرفی99     سلام دوستم  ناشتا اب ولرم و ی قاشق ابلیمو و نوک قاشق چای خوری دارچ ...

آره تو پر یو دی وزنت کاذبه این هفته وزن نکن بزار هفته دیگه وزن کن من وزن کردم فقط 500 گرم کاهش داشتم 😞

عضو گروه نارنجی 💛وزن شروع ۷۸😥 وزن فعلی ۶۸😯وزن هدف ۵۵ 😍😍
عزیزم ب کالری بالا ربطی نداره..درسته میتونی هر چیزی  بخوری در حد مجازت..ولی خب قراره در کنار رژ ...

مرسی عزیز جان وزنمم امروز دادم 

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»
سلام عزیزم @عروسترکم     وزن اولیه: ۷۸/۵۰۰ وزن فعلی: ۷۸/۳۰۰ ۲۰۰گرم کاهش😑😑

سلام عزیزم..واسه شروع عالیههه👏👏👏👏👏👏👏👏👏

فقط چرا امروز همتون وزن اولیه یا هدفتون تغییر میکنه

وزن اولیه ب من ۷۸.۲۰۰ داده بودی

لیستم بد شد😧🙄🙄🙄😔😔

چرا میگی باز خوشگلم تو ک هفته ی اوله تو تاپیکی؟؟ اگ رعایت داشتی و تقلب نداشتی و شرایط وزن کشی و رعا ...

من از اول اون یکی چالشا بودم عزیزم از 78 شد 59 قفل شدم تکون نمی‌خورم دیگه چندبار شوک گرفتم فایده نداره😖

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706