2733
2734
عنوان

کارش زشت نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 66 پست
مطمئنا کسی که تولد میگیره ب اندازه ای میگیره ک کافی باشه برا همه دوستان اگ جاریش ک خاهرزادش میشه اول ...

من حامله هستم 

برای خودم نمیگم 

گفتم بخاطر بچم باید یک قاشق میداد

گناه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه  خواهرشوهرم سر یک داستان دیگه رفت من حامله بودم باید یک قاشق‌میداد

بعضی ها فکرشون نمیرسه

یا فکر میکنه کم بدم زشته و کیک زیادی هم نمونده بوده

نتونسته بیاره

ولی بهتر بود یکم میداد

اهاا مقصر اون باید میاورد وقتی اومد گفت تولد گرفتم بارداری به این چیزا فکر کن‌فردا بشوهرت بگو واست ک ...

مسئله‌ پول نیست 

دستمون به دهنمون خداروشکر میرسه 

اما میدونید چون حامله بودم چشمم به اون بود

حق با شماست ناراحت نباش ی روز جبران میکنی براش🙂 با هرکی مثل خودش

واقعا متاسفم براش 

واقعا برخی از زن های حامله خیلی دلشون بعضی غذا ها یا حالا هر چیز میخواد 

تقصیر خودشونم نیست 

خیلی بی وجدانه 

می‌سپارم به خدا

اگر من این کار کرده بودم منو میکشتن

من حامله هستم  برای خودم نمیگم  گفتم بخاطر بچم باید یک قاشق میداد گناه داره

منم حق رو به شما میدم دیگه میگم اول اینکه باید دعوتتون میکرد دوم اینکه به حرمت جاری و خاله هیچ ب حرمت همسایگی سهمتونو جدا میکردو براتون میاورد خب

واقعا خیلی لوسید حالا چون شما حامله اید که همه نباید براتون چیزی بیارند یک کم خوددار باشید من باردار بودم مامان خودم به بچه خواهرام خوراکی میداد به من نمی داد یکبار نگفتم دلم می خواد اگر هم می خواستم بعد به شوهرم می گفتم برام بخره ولی به مامانم حرفی نمی زدم

2706