2733
2734

بچه ها امشب خیلی دلم گرفته، مادرم هیچ وقت دوستم نمی داشت اصلا یادم نمیاد هیچ وقت بغلم کرده باشه، یادم نمیاد هیچ وقت موقعی که ناراحت بودم متوجه شده باشه، حتی الان که خودم مامان شدم تا یه اتفاقی تو زندگیم میفته میشینه برای خواهر و زنداداش هاش تعریف می کنه، همیشه تحقیر شدم خیلی زیاد، نمی تونم خاطرات بدم را فراموش کنم نمی تونم با این حجم از بی مهری، حالا چطور مادر خوبی باشم. در صورتی که با خواهرم این رفتار را نداره حتی فامیل های خواهرم را به من ترجیح میده، حتی به خاطر خواهرم منو مجبور به ازدواج کرد و خیلی چیزای دیگه که شده سوهان روحم

خب من دلم میخواد خوبیایی که مادرم بهم نکرد و همیشه حسرتشو داشتم رو برای بچه خودم جبران کنم همه خلا هایی که خودم داشتم رو برای بچم پر کنم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا وقتی بچه بیاری ، عشق مادر و فرزندی اونجوری که خودت دوست داری تجربه می کنی! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

عزیزم وقتی مادر خوبی ندیدی مادرخوبی باش تا فرزند خوبی داشته باشی

همسایه ما توی بچگی انقدر از طرف مادر بی مهری دیده بود دخترش که دوست من هست رو مثل یه حیوون زبون بسته کتک میزد فحش میداد و بی مهری میکرد و الان دوتا دختر کوچیک اوورده همون دختر بزرگه ک کلی تحقیر شده بود واسه این خواهر کوچیکا مثل مادر شده یطوری مادری میکنه بیا و ببین میگه درسته مامان من بخاطر مامانش منو ا اذیت کرد ولی من نمیزارم این بچها ا نطوری بشن من مادر خوبی میشم الان بچها از مامان خودشون ابجیشونو بیشتر دوست دارن

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂
عزیزم کاش من هم مادر نشده بودم همیشه نگرانم که نکنه مادر خوبی نباشم ولی ته ته ته دلم تنهام

فک میکنی مادر تو اگر از خودش میپرسید نکنه مادر خوبی نباشم؟ مادر بدی برات میشد؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
اتفاقا وقتی بچه بیاری ، عشق مادر و فرزندی اونجوری که خودت دوست داری تجربه می کنی! 

آره عاشق بچه هام هستم ولی خیلی احساس خلا می کنم هیچ وقت مادری نداشتم که باهاش درد و دل کنم مثل غریبه ها باهام رفتار می کنه

مامان منم مادرش تو بدترین دوره زندگیش ولش کرد ولی برامون سنگ  تموم گذاشت🤷

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
مادر نشدم که مثل مادرم نشم

بزرگترین اشتباه کردی 

کسایی که مثل ما هستن ۹۹ درصد به بالا بهترین مادرا میشن

چون جای زخم و دردو بلدن

🔴🔴درخواست دوستی=صدا کردن نی نی یار🔴🔴 کاربری دست دو نفر
اتفاقا احساس میکنم اینایی که مادرخوبی نداشتن خودشون مادرخوبی بشن چون رنج کشیدن نمیزارن اون درد ورنج ...

دقیقا همین طوره ولی یه وقتایی خیلی دلم می گیره حوصله هیچ کس را ندارم مخصوصا وقتی می بینم اینقدر بین من و خواهرم تفاوت قائل میشه در صورتی که من هیچ گناهی نداشتم، کاش هیچ وقت به دنیا نیومده بودم

بزرگترین اشتباه کردی  کسایی که مثل ما هستن ۹۹ درصد به بالا بهترین مادرا میشن چون جای زخم و در ...

فقط مشکل اون نیست

من اشتباهی نکردم

دلم نمیخواد بچه دار بشم و نمیشم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
2706