2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512728 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم باریکلااااا انگیزه گرفتی برای هفته جدید این هفته بهتر از هفته قبل باش مطمئن باش این رو ...

آره عزیزم اصلا انگیزه نداشتم فک میکردم هیچی کم نکردم😍😘🥰

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️

بچه هااااا ی گلم

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

شرایط: ناشتا،، بعد از wc

همینجا ، اینجوری وزن بدید:👇👇👇👇

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف    

x                      x                      x

از هفته ی بعد اینجوری میشه:👇👇👇یا اگه از قبل شروع کردید

وزن شروع       هفته قبل         الان        هدف  

x                   x               x                      x

۳ روز اول دوره و روز قبلش وزن نکنید 🩸 ولی اعلام کنید

👈👈👈در اخر هم سرگروهتون را تک‌کنید..

❌❌❌تا قبل ساعت ۳ بعد از ظهر باید وزن بدید، بعد از اون دیگه قبول نیست و اخطار میگیرید❌❌❌ ۲ بار اخطار باعث حذفتون میشه...

(((اعلام وزن قبل از یکشنبه هم قبول نیست.😉)))

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

اگه کاهش نداشتید، اینجا را بخونید.👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?postId=156027706

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
نه گلم هیچ‌چی نمیشه...  هر ۵ کیلو‌کاهش ، ۱۰۰ تا کم‌میکنی...

ممنون عزیز😘😘

من فکر کردم پنج کیلو که کم کردم باز باید وزنمو ضربدربیست کنم منهای صد...پس پنج کیلو کم کردم فقط صدتا کالری کم کنم نیازی به محاسبه فرمول نیست

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
به به عالیه عزیزم واقعا  خستگی یه هفته در اومد با این‌کاهشت افرین خانم خانما💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡 ...

سلام نازنین جون خوبی عزیزم نتونستم تگت کنم 

از روز چهارشنبه که مامانم از بیمارستان مرخص شده اومدم خونش کمک حالشم دیگه وقت ورزش نداشتم و طبیعتا نشد خیلی به رژیمم پایبند باشم 

مزن اول ۶۷۹۰۰....وزن امروز ۶۷۷۰۰....وزن هدف ۵۵... دیگه میدونم کمه ولی از هیچی که بهتره 😄

مطمعنی منو تگ کردی؟🧐 وزن و مشخصاتت رو دوباره برام بفرست

آره دوبار تگت کردم

وزن اولیه۷۹.   قد۱۶۲ وزن هدف ۶۲

@فندق_فسقلی    

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

[QUOTE=157138666]سلام روز بخیر چیکار کردی؟کم کردی ایشالا؟

سلام. تغییری نداشتم زیاد. نیم کیلو کمیدم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
سلام سرگروه جونم وزن اولیه 83 وزن این هفته🎈 وزن هدف۷٠

سلام عزیزدلم مراقب خودت باش ایشالا هفته دیگه با یه کاهش تپل💪🏻💪🏻🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱