2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512670 بازدید | 68299 پست
سلااام من این سه روزه خیلی رعایت نکردم البته بستنی و کیک که هرروز میخوردم حذف کردم از کالری مجازمم ب ...

کشتمت که رعایت نکردی 😂😂 هفته دیگه ازت کاهش خوب انتظار دارم 

الانم خوبه که کاهش داشتی 💪🏻💪🏻💪🏻 

خانم‌زیبا وزن اولیه وزن این هفته و وزن هدف بهم بده

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااام خانم یشمی دوست🤩🤩😍😍😂😂😂 دختر من از دیروز سی بار کامنت گذاشتم هیچکی هیچی خودش حساب نکر ...

اع پس دسته بزن باربی دوس داره😂خوبی ک تووو هم قدت هم وزنت فک کنم ۵۵ دیگه باربی شی جدول اول تاپیکو نگا

2731

@فندق_فسقلی      

وزن#  

نام        وزن اولیه        وزن هفته قبل        وزن الان       وزن هدف

پرگل           ۹۶                    ۸۷                    ۸۶/۵۰۰           ۷۰

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
2740

@فندق_فسقلی    

سلام عزیزم دیگه نمیبینمت

وزن#  

وزن اولیه            هفته قبل            الان              هدف

87                     76.9                 76.8            56

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
سلام سرگروه جونم @عروسترکم   من وزن کردم چیزی کم نکرده بودم هنوز 92 بودم فک میکنم برا این ...

سلام عشقم..ایرادی نداره..انشالله هفته بعد❤❤💪💪

حتما تاثیر داره عزیزم..مشکل یبوست رو باید حل کنی مگر ن تو کاعثهشت تاثیر میذاره❌❌❌

اینا ررو حتما بخور عالیه👇👇👇👇

برگ قیصی....الو..الو بخارا...کاهوووو👌👌👌👌👌....انجیر...اب کافی حتما حتما بخور روزی ۸ لیوان

سبزیجات زباد بخور

ی مدت هم ماست نخور چون شکمتو سفت میکنه..همچنین انار و سیب هم نخور فعلن

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
۵۲ خیلییی کمه.. گلم  به استخوان بندی و فرم بدن هم بستگی داره...  من الان۵۴ هستم😉 ...

عکس بغلش خودتی خیلی شبیه به عکس هیکلی که دادی من خیلی هنوز شکم پهلو دارم پاهام خیلی چاق نمیدونم وزن خوب برام چقد که دیگه چاق نباشم 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ا ی جوونم دوست قدیمیم ببین چه کرده 🧡🧡🧡🧡 والا منم مثله تو وقتی پریدم اعلام‌میکنم ولی وزن که میکن ...

ممنونم سرگروه  عزیزم😋🤩🤩😛

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
اع پس دسته بزن باربی دوس داره😂خوبی ک تووو هم قدت هم وزنت فک کنم ۵۵ دیگه باربی شی جدول اول تاپیکو نگ ...

فدات عشقممم. گفته اگه باربی نشی دیگه نمیزنمت😐😐😭😭😭😭😭 دقیقا. من دوسال پیش سایزم 36 بود دقیقا 54 میلو بودم الان چهلم😐😑

وای فندق جونم با این که این هفته اصلا ورزش نکرده بودم و پریود شدم ببین وزنمو وزن شروع 72.وزن فعلی 7 ...

عالیه عزیزم✨✨✨✨

کاهشتم مباااااااارک💛💛💛💛💛

روز چند پری هستی؟ 

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706