2733
2734
عنوان

امروز به خاطر اسمم گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 4640 بازدید | 134 پست
از وقتی کوچیک بودم و تازه یاد گرفتم بخونم جزو اولین چیزایی که خوندم اسم یکتا روی پودر لباسشویی بود خ ...

اوف هر اسمی و مسخره کردن بخوای پیدا کنی هست هر اسمی ها دلیل نمیشه

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدم من با اسم یکتا نا خودآگاه یاد یکتا ناصر میفتم  اسمت مشکلی نداره و از یکتایی خدا گرفته شده ...

از این غصه میخورم که اسم خواهرمو خیلی بهتر از من گذاشتن اسم اون یلداست یلدا رو نمیشه مسخره کرد😭کاش کمی از اون سلیقه رو برای منم به خرج میدادن

توی سکوت برنده شو💚...بذار همه فکر کنن داری می بازی

همه اسمها. ذ بخوای میشه  مسخره کنی 

ندا :مداد 

اهورا : اااا هوررراا 

نیما:لیوان . نیمه آیی از ماه اسم دخترونه 

اسمهایی که اسمش فر داره فری صدا میزنند مثل فریماه فری 

آرنیکا :آمریکا 

پارسا:پارسال 

و.....خیلی اسمهای دیگه 

ضمنا اسم خودمم قابل مسخره شدنه و نمیگم

از این غصه میخورم که اسم خواهرمو خیلی بهتر از من گذاشتن اسم اون یلداست یلدا رو نمیشه مسخره کرد😭 کاش ...

از اسم یلدا وایب خوبی نمیگیرم، یکتا خیلی قشنگتره از سلیقه ی من!

یکتا

دیوونه یکتا که از دلنیا بهتره

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

همکلاسی من اسمش صغری بود 

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
2706