2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512616 بازدید | 68299 پست
دوستان قرص لاغری اسلیم مکس خوبه؟

هر قرصی عوارض خودشو داره.. سعی کن وزنتو اصولی  ‌و سالم بیاری پایین...

سالمخوری در حد کالری مجازت+ ورزش

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببخشید خانوما  یه سوال داشتم  من چطوری عکس پروفایلمو عوض کنم عکس گروه قرمز بزارم ؟

صفحه ی ۲  برو عکس گروه قرمز را دانلود کن...

بعدش برو تو‌نی نی سایتت و بزن  روی عکست که ویرایش بشه.. بعدش از کالریت عکس را اون قسمت بزار 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با رژیم و ورزش ۱۲ کیلو توی ۳ ماه که مال تقریبا ۲ سال پیشه و برنگشته، و ۷ کیلو از اردیبهشت به این ور ...

آره اینجوری بهتره آخه میفهمم چیزی که میخوام بخورم چند کالری داره.ورزش چیامیکنی؟

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
نه زياد  قبل رژيمم هم ريزش مو داشتم كلا هميشه موهام ميريزه شونه كردني تو رژيمم يكي دو هفته اي ...

شربت زینک؟یاقرص؟شامپوت چیه گلم؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2742

@فندق_فسقلی      @taniya1400        @مرباجونی    

@سمیه1396    سلاممم مجددخوشگلا😘😘

گزارش#  ص.نان+شیره +کره+شیر۳۰۳

ن.جوجه کباب+کاهو۳۷۵

ش.ماست وکدو۱۱۸

میانوعده ها.سیب.آلوسیاه.پفیلاخونگی۱۹۲

کالری مجاز۱۰۰۰.مصرفی۹۸۹

ورزش.۲۰مین حلقه.۲۰×۳شنای دیوار.۲۰×۳حرکت روسی.۲۰×۵درازنشست همین تامام😀

عالی بودی عزیزمممم

گزارش گزارش😀

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2740
@شب_بیدارم   @minaa1379916   سلام خوشکلای من 💃💃💃 کالری مجازم 1600 کالری مصرفی1 ...

اع چه جالب منم روز اول پریم بود🤣

به من گفت یک شنبه وزن نگم و بگم پری بودم، تو هم فک کنم همین کار رو باید بکنی

وای خیلی خوبه امروز هم رعایت کردیم 

تلاشت بی نظیره🤗❤🧡🧡🧡🧡🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
سلام سپیده جان روزت بخیر  اگر ممکنه میخواستم باهاتون چک کنم  آیا فقط خوندن قوانین و رعا ...

سلام اوپرا جانم خوبی گلم؟

اره گلم اگه همه رو خوندی و سوالی داشتی حتما ازم بپرس ❤❤

همین تاپیک صبح یکشنبه تگم کن و وزنت و بگو👍

شما بچه داری لاغر کردی شکمت افتاده نشد من الان خیلی شکم دارم 

نه فعلا شکم دارم هنوز چون دیرتر از جاهای دیگه آب میشه ولی با ورزش میشه از شل شدنش جلوگیری کرد ب نوع پوستتم بستگی داره

2706