2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512808 بازدید | 68299 پست
چای سبز رو کیا بخورم که به کاهش وزنم کمک کنه؟ غذاهام همه تندو آتیشی در حد فوران😑😂 نه مشکلم حاد ن ...

سنا نخور.. بدنت بهش عادت میکنه و تنبل میشه.. دیگه تا نخوریش، کارت راه نمیفته...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم عالیییییی بودی👏👏👏بعدخگخ کلی میچسبه غذای گرم😋😋نوش جونت😘

اره واقعا تو روزایی فست خگخ..همش میگم صبحانه که بشه برم کباب درست کنم بخورم در این حد😂😂

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چنده ؟

۵۶

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2731
😘😘 قدت چنده ؟  ورزش کن خیلییی تاثیر داره

۱۶۰😑

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
سلام عزیزم.شب شما هم بخیر.امضاتو تازه خوندم قدت هم تقریبا شبیه منه😍۱۹کیلو رو چجوری کم کردی ورزش هم ...

با رژیم و ورزش ۱۲ کیلو توی ۳ ماه که مال تقریبا ۲ سال پیشه و برنگشته، و ۷ کیلو از اردیبهشت به این ور

ورزشم توی خونه دارم هر روز تقریبا ۱ ساعت تا ۱ ساعت و نیم

اول اینکه نوش جونت

دوم اینکه به نظرم فردا طاقت نمیاری ۲۰۰ تا رو یعنی بیشتر باید بخوری، روی همون ۵۰۰ ببند ولی عوضش ورزش زیاد انجام بده و اینکه با یه بار شکست که نباید ناامید بشی، شاید خوب کم نکنی یکشنبه البته شاید که فدای سرت از بعدش خوب پیش برو وهمینطور  باید دستت بیاد که جایی میری حساب و کتاب خوردنت رو داشته باشی😊

از فردار قدرت تر برو جلو

به نظرم از صبح برنامه خوراک رو بچین تا شب

چای سبز رو کیا بخورم که به کاهش وزنم کمک کنه؟ غذاهام همه تندو آتیشی در حد فوران😑😂 نه مشکلم حاد ن ...

سمیه جان جواب دادن

عادت میکنی،روده هات تنبل میشه

چای سبز رو ب نظرم ی فنجون قبل و بعد از ورزش نوش جان کن

دوستان قرص لاغری اسلیم مکس خوبه؟

چو تخته پاره بر موج رها رها رها من...... نی نی یار عزیز یه دیقه دستتو از روی تعلیق کاربری من بردار. اخیرا اعلام شده شورت قرمز درمان هر اختلافیه.صل علی ستاره شوشو لنگه نداره.(متنفرم از کلمه شوشووو) جمیعا صلوات
آخه خیلی سخته بدون نون من خیلی ضعف میکنم وگرسنه میشم ته دلم نمیگیره

عزیرم کم کم کمترش کن دیگه چندهفته بگذره عادت میکنی مثلاً صبحونه نون بخورناهارت رواگه نونی بودباکاهویاکلم لقمه بگیرایده ازبچه های باسابقه اینجاست👌🌼🌼🌼

بچه ها منو که راه ندادین تو چالش!حالا میشه به سوالم جواب بدین؟میوه آزاده تو رژیم البته بالاتر از کال ...

ببخشید بجای اساتید من جواب میدم.نه گلم ازاد نیست.کالری داره و حساب میشه

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
بچه ها منو که راه ندادین تو چالش!حالا میشه به سوالم جواب بدین؟میوه آزاده تو رژیم البته بالاتر از کال ...

سلام گلم شماهم بامارژیمت روادامه بده امضاء استاترروبخون🌼🌼میوه روزانه ۳واحدمجازه هرواحدش تا۷۵کالریه توخوردن همه موادغذایی بهتره تعادل رعایت بشه زیاده روی خوب نیست💙💙💙

2706