2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست

@آسنات99    

سلام زهرا جون ی سوال داشتم نوشابه زیرو‌که کالریش صفره خوردنش اشکال نداره دیگه؟ البته جدای اینکه میدونم چیز سالمی نیست ولی منظورم اینه وقتی هوس کولا می‌کنم به جاش اونو بخورم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع :۶۹/۴😀->۶۷/۴😃->۶۳/۹هدف ۵۵
فرقی نمیکنه هر جور خودت راحتی اکثرا وزن بدون عکس میزارن

سلام سرگروه جونی

من اصن صبحونه نمیخورم چون معمولا دیر پامیشم

ناهار شیش قاشق برنج خوردم یکم خورشت

بعدشم تا الان چند تا هویچ و یدونه نارنگی خوردم کالریم تا الان شده 256 و واقعا سیرم

احتمالا تااخر شب ۶٠٠_۷٠٠اینا بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گلم شماکه اینهمه وزن کم کردی ماشاا...ریزش مونداشتی؟

نه زياد 

قبل رژيمم هم ريزش مو داشتم كلا هميشه موهام ميريزه شونه كردني

تو رژيمم يكي دو هفته اي رو بالشتمم مو بود غير موقعي كه شونه كنم كه به احتمال زياد بخاطر رژيمم نبود اونم شامپومو عوض كرده بودم ريزش پيدا كرد

زينك خوردمو شامپو قبليمو استفاده كردم درست شد

🥀🌈
@سفیدبرفی99     سلام سحر جون اسم منم فاطمه است.امروز خوام گیاه خواریه ایشالله ک بتونیم.ب ...

فاطمه جون خوبی چیکار کردی دیروز خگخ گرفتی

امروز صبح نون دوکفه دست لواش ونصف قوطی کبریت پنیر و یه خرما و  یه گردو خوردم

ناهار نصف رون مرغ و یه گوجه سرخ شده و یه قاشق چایخوری پیاز داغ و برنج یه کفگیر و زیتون 10تا

شام سوپ یه کاسه کوچک و سبزی خوردن

میان وعده هندوانه یه قاچ کوچیک و چای سبز و یه خرما و یه هلو و یه سیب 

ورزش هم پیاده روی تند داشتم و دراز نشست 30تا 

تو امروز چیکار کردی گلم

عضو گروه نارنجی 💛وزن شروع ۷۸😥 وزن فعلی ۶۸😯وزن هدف ۵۵ 😍😍
2731
خیلی ممنونم باشه ولی این هفته زیاد روی کاهش وزنم حساب نکردم چون همش تولد داشتیم، داداشمینا بعد مدت ...

ایشالا عزیزم

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

گزارش#  

صبحانه:بربري+پنير+گردو+چاي+خرما

ميان وعده:هندونه

ناهار:ابگوشت+گوشت كوبيده+بربري+سبزي خوردن

عصرونه:پسته+انجير+چاي+بيسكوييت رژيمي

شام:شيرخرما

بعده شام:خيار+نارنگي+ليمو شيرين

مصرفي و مجاز:١٢٣٠

طبق عادت هميشگيم جمعس ورزش تعطيل

@madartanha    

@مرباجونی   عشقم سرگروهارو بايد تگ كرد واسه گزارش يا كه مزاحم نشيم؟😅😅😅😅

🥀🌈

گزارش#  

سلام

صبحانه ..خواب بودم

ناهار..شوید پلو ۲۰۰ گرم..مرغ ۱۰۰ گرم.سیر ترشی ۱۰ عدد. فلفل تند ۱ عدد  ۵۲۶ کالری

شام.خیار ۲ عدد گوجه ۲ ..ماست ۲۰۰ گرم    ۲۳۸ کالری

میان وعده .۱ عدد سیب.۱ شلیل.۲ تا الو..۱ دونه نارنگی..۲۰ گرم پسته.لاته ۱ لیوان.یک شکلات تلخ ۷۵ درصد.اسپرسو    ۵۶۰ کالری

مصرفی  ۱۳۲۴

مجاز ۱۴۰۰

اب .۷ لیوان

چای سبز با دارچین ۲ لیوان

ورزش نکردم امروز استراحت کردم

@آسنات99    

رقبا   @لینداااااا      @یگانه_مادر    

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
سلام سرگروه جونی من اصن صبحونه نمیخورم چون معمولا دیر پامیشم ناهار شیش قاشق برنج خوردم یکم خورش ...

باران بانوی زیبا میدونستی چقدرررر صبحانه توی کاهش تاثیر داره عشقم شده یه لقمه کوچیک بزار بدنت بفهمه تو بیدارشدی شروع کنه به سوزوندن کالری میبینی میل نداره یکم آب ولرم با عسل و لیمو و دارچین حتمااااا بخور متابلیسم بدنتو میبره بالا صبحانه نیست ولی بهتر از هیچیه باید لایف استایل زندگیمون رو تغییر بدیم بیشترین وعده توی هرم رژیم برای صبحانه هست خوشگله من پاشو بخور صبحانه سبک دوباره لو شو😁🧡🧡🧡 ما#  میتوانیم# 💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

@کچر    

@دیاناجوون    

سلام خوشکلا😘

کجایین؟ چی خبر؟

صبحانه۱۷۰ کالری

ناهار دوکاسه حلیم۱۵۵۰کالری😔😔😔

میان وعده ۴۰ کالری

مجموع۱۷۲۱ کالری مجاز۱۲۸۰😭😫😭

امروز خیلی ازخودم عصبانی ام😡😤😡شام هیچی نمیخورم فردا هم فقط ۲۰۰کالری میخورم که زنده بمونم 

ورزش هم ۱ساعت پیاده روی،۲۰۰چرخش باچوب،الان هم میخوام ۱ساعت قدرتی برم که بیشتر هضم کنم،شما چیکارکردین؟اگه این هفته کم نکنم انگیزمو از دست میدم🥺

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
@بامدادخمار     سلام الهه جان .صبحت بخیر. میش سایزاتو بزاری ب خصوص دور ران و ساق پا.ممن ...

سلام عشقم ،شکم ۷۶، کم۶۷، سینه ۹۴، کمر۶۷،باس ن  ۱۰۰،ران ۵۸

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

گزارش#  

سلام سرگروه جون @شب_بیدارم    

سلام رقیب جون @vianaasaliii    

کالری مصرفی ۱۳۸۰

کالری مجاز ۱۴۰۰

فعالیت؛

۱۰۰ تا مسگری

۸۰ تا پروانه

۲۰ تا دراز نشست

۲۵ شنا روی دیوار

۲۰ دقیقه رقص

۱۲ دقیقه قدرتی 

سرگروه جون من الان دوره پریودمه، یک شنبه وزن گزارش بدم؟

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

@مرباجونی    

سلام عزیزم

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/

@مرباجونی    

سلام عزیزم بلاخره تونستم تگت کنم.این دوره گزارش اجباریه؟

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/