2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر خواهر شوهرم و تا حالا ندیدم ولی ازش معلومه موجود چندشیه

از همین راه دور ازش بدم میاد چه برسه به اینکه دست بزارم اییییییییی 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

من شوهر خواهرام هردو پسرعموم هستن وسنشونم خیلی ازم بیشتره فرض کن اونا ۵۵سالشونه من ۳۳هستم ولی تا به این لحضه که ۳۰ واندی دامادمون بودن به خودم اجازه ندادم حتی حرف الکی بینمون رد بشه وهمین طور متقابلا اونام با این که من هم سن بچه هاشونم عروسیشون من یک سالم بود بغل خواهرمم عکس دارم ولی  تا به امروز با احترام وفاصله بودن با من 🙂به کجااااااا داریم میریم🤦‍♀️🥺🥺

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2731

کل کلامم باهاشون سلام خوب هستین خانواده خوبن؟خدانگهدار .همین اصلا خودم بدم میاد ک باهاشون حرف بزنم  با توجه ب شناختی ک دارم . حقیقتا من جای شوهرت باشم جرت میدم نظر صادقانمو گفتم 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
مثلا صمیمی هستین داری براش چیزی رو تعریف میکنی

هرگزهمچین کاری نمیکنم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من شوهر خواهرام هردو پسرعموم هستن وسنشونم خیلی ازم بیشتره فرض کن اونا ۵۵سالشونه من ۳۳هستم ولی تا به ...

عزیزم کجای کاری؟تازه داره میگه شوهر خواهر شوهر ...نه شوهر خواهر   نمیدونم متوجه شدی یا نه،

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

اگه محرم باشه میشه اگر نه خارج از دین و عرف و انسانیت هست

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
عزیزم کجای کاری؟تازه داره میگه شوهر خواهر شوهر ...نه شوهر خواهر   نمیدونم متوجه شدی یا نه،

بله گلم متوجه شدم میخواستم بنویسم که چه برسه به شوهر خواهر شوهرام که دیدم طولاتی میشه دیگ ننوشتم 😁😁😁

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔

[QUOTE=339258092]بله گلم متوجه شدم میخواستم بنویسم که چه برسه به شوهر خواهر شوهرام که دیدم طولاتی میشه دیگ ننوشتم 

🥴😂♥️

اگه محرم باشه میشه اگر نه خارج از دین و عرف و انسانیت هست

میخوای حرف بزنی یچی درست حسابی بگو اگه محرم باشه؟چرا باید شوهر خواهر شوهر محرم باشه خو😂

من با وجودی که از سه تا شوهر خواهرشوهر ام خیلی کوچیک ترم و در حد سن بچه هاشونم اما بشدت رعایت میکنم

با وجودی که اونها خیلی انسانهای شریفی هستن و خواهرشوهر امم بشدت رابطه خوبی باهام دارن

اما هیچ وقت اینکار رو نمیکنم هم بخاطر عقاید خودم هم 

هم اینکه شخص سومی فکر دیگه ای نکنه

در کل

شوهر خواهرشوهر آخرین نفر توی فامیل هست که بخوام باهاش درد و دل کنم

میخوای حرف بزنی یچی درست حسابی بگو اگه محرم باشه؟چرا باید شوهر خواهر شوهر محرم باشه خو😂

درود

صبحت به خیر

الان با این اعصاب خردی که داری من هر چی بگم بدتر میگی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706