2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281067 بازدید | 36895 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بیا باهم رقابت کنیم وزنمون یکیه😁

باجه عزیزم پس بوس به کله تو هم تو گزارشات ویکشنبه ها صدام کم منم صدات میکنم ایشالله هردو به زودی به هدف برسیم خواستی هم فقط یکشنبه ها صدام کن

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2728
@pari95     گلم توچالش حذف قند خوردن شکلات تلخ 80درصد ممنوعه؟

بله گلم ختی یکذره ممنوع 

چند روز دیگه تمام 👌😇

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
اخه من وزنمو بیارم پایین باز اصافه شه خوب بدع

خب نهایت ده کیلو هم اضافه بشی نصفش با زایمان کم میشه وزن بچه و کیسه اب و .. بقیه ش هم با شیر دهی و چند هفته رژیم حله 

دیگه نمیشه باردار بشی و زیاد نشی که ولی اگه قبلش وزن نرمال یا کمتر باشه خیلی راحت تره کاهش بعدش 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم گزارش#   صبحانه=پنیر🍥+گوجه🍅+چای☕+میرزا قاسمی🍆 ناهار=سینه وبال مرغ🍗 ...

عالی👌😘😘😘

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2740

@sanaz718‍ 

ورزش روز هوازی و قدرتی

۱۵دقیقه حلقه زدم

حرکت چرخش با چوب دوتا۳۵تا

حرکت درازونشست نیمه دوتا۳۵تا

حرکت چرخش پهلودوتا۳۵تا

حرکت زیرشکم دوتا۲۰تا

حرکت دوچرخه دوتا۳۵تا

حرکت پهلو دست به پاشنه دوتا۳۵تا

حرکت پهلو بغل دوتا۳۵تا

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
@pari95     گزارش#   ✔۷۷ روز تا هدف زیبایی 😍💪 صبحانه = سبوس گندم +شیر + گردو ...

👌👌👌👌👌🌷🌷🌷🌷🌷🌷

گزارش#  

@pari95    

چالش ۸۶ روزه 

۴/۱۷

سلام عزیزم 

ناشتا اب ولرم 

صبحانه تخم مرغ آب پز=۱۶۱

ناهار شیر موز=۱۹۶

شام =سینه مرغ و سیب زمینی۲۹۴

مصرفی ۶۵۱

۹ لیوان آب 

چایی سبز

پری جون خودمو کشتم امروز تا انقد بستم کالریمو😂

سردرد و معده درد گرفتم ولی نه خیلی شدید 

ان شاالله زودتر عادت کنم بتونم درست حسابی پیش برم 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
خب نهایت ده کیلو هم اضافه بشی نصفش با زایمان کم میشه وزن بچه و کیسه اب و .. بقیه ش هم با شیر دهی و چ ...

الهه جونم من این هفته رسیدم به وزن قبل از بارداریم🤩🤩🤩

خعلی دوجِت دارم دختررررررر 🥰🥰

2706