2733
2739
عنوان

شوهرم زن رفیقشو طلاق داده خودش صیغه اش کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 10395 بازدید | 163 پست
الان بچه کجاست؟ مرد کارتن خواب چطور تونسته برای اون زن اینقدر خرید کنه؟ از کجا آورده؟ دروغ بهت نگفت ...

ببین 

ما الان کلا یه خونه داریم هموز اماده نشده تهرانه 

خودمون سیزده ساله اصفهان احاره نشینی و در بدری کردیم 

این مدت من ی مقدار طلا داشتم و سکه 

ک با پس انداز و کمک پدرم و قناعت حمع کردم 

اونا رو با کلک و دروغ ازم گرفت گفت خرج خونه کنم 

نگو باج داده و خرج زنه کرده 

ماشبن زیر پامونم فروخت براش جهاز خریده 

من همه اینا رو وقتی فهمیدم ک خبر رن گرفتنش لو رفت فهمیدم منو گولم زده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق نگیر بزار دهنشون سرویس بشه یا مهریه تو بزار اجرا

میخام جدا شم و بسپرمش به لیاقتش ک یک زن هرزه ی هرجایی هستش 

پیش عالم و ادم رسوا شده 

همه میگن فلانی زن نجیب خودشو ول کرده رفته یک زن ....صیغه کرده 

میخام جدا شم و بسپرمش به لیاقتش ک یک زن هرزه ی هرجایی هستش  پیش عالم و ادم رسوا شده  همه ...

جدا بشی میره میگیرش

مهریه تو‌بزار اجرا

و به مدت باش بزار صبغه زنه ک تموم شد میندازش کنار مطمعن باش

بعدش طلاق بگیر ک دوبرابر اتیش بگیره

2742
جدا بشی میره میگیرش مهریه تو‌بزار اجرا و به مدت باش بزار صبغه زنه ک تموم شد میندازش کنار مطمعن باش ...

میکن ولش کرده چون بدجور خبرش پیچید و آبروش رفت همه گفتن ی زن خراب شوهر دار طلاق داده صیغه کرده خیلی بی آبرو شده

حالا ک رسوا شده برا اینکه حرف مردم جمع کنه میگه برگرد سر زندگیت ولی کور خونده 

برو با شوهر زنه صحبت کن ابروشو ببر

بدبختیش اینجاست نمیشناسمش 

ما غریب بودیم اون شهر درن دشت

و الان برگشتم شهر خودم

شوهر زنه تو خونه باهم در حال رابطه اونا رو گرفته و بعد طلاق داده اینم صیغش کرده 

حروم زاده ی ناموس دزد هرزه پرست 

میکن ولش کرده چون بدجور خبرش پیچید و آبروش رفت همه گفتن ی زن خراب شوهر دار طلاق داده صیغه کرده خیلی ...

اصصصلا

بزار دهنش سرویس شه

و درس عبرتی بشه برای بقیه مردایی ک جلو‌پاشونو‌نگا نمیکنن

پس طلاق بگیر و تا میتونی اذیتش کن

2740

برنگردیا اگه میشه بچتم بیار پیش خودت گناه داره

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
شش ماه پیش برای زنه جهاز خریده  حلقه خریده کل وسایل خونه رو خریده براش خونه کرایه کرده  ...

عزیزم کارما جوابشو میده ما مثلی داریم میگیم دیگ خدا بزرگه دیر میجوشه صبر کن 

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

دلم برا بچه ات سوخت اذیتش نکن کاش اونم میاوردی شما که نمیخوای برگردی بچتو میاوردی

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
2706