2733
2734
عنوان

شوهرم زن رفیقشو طلاق داده خودش صیغه اش کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 10592 بازدید | 163 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی آمین ممنونم پسرم هنوز بچشت پدرشو میخاد  چون با من همش تو خونست و بهش سخت میگرفتم برای در ...

نه نزار دو هواعه بشه بگیرش تو مشتت یه مرد ازش بار بیار 

خوشحالم که انقدر قوی هستی لطفا کم نیار حتی اگه شده وانمود کنی 

راستی برادر نداری که حامیت باشه؟

گریه رو ول کردم اومدم دارم خیاطی میکنم یکم دلم آروم شد زنده باشید 

خیاطی بلدی؟؟؟

خداروهزارمرتبه شکر مهرتو گرفتی بهترین کار کاسبی رو راه بنداز 

یادت نره هربار خبری شد و تاپیک زدی منو تگ کن 

2731
نه نزار دو هواعه بشه بگیرش تو مشتت یه مرد ازش بار بیار  خوشحالم که انقدر قوی هستی لطفا کم نیار ...

فعلا ک ترجیح داده پیش پدرش باشه بخاطر خوش گذرونی 

داداشم از خودم خیلی کوچیکتره و یه شهر دیگه رقته برای کار چون خرج خانواده رو میده

منو خوهارم هم یه کارگاه کوچیک خیاطی زدیم خرج خودمونو درمیاریم قصد داریم سال دیگه رونقش بدیم انشالله

تا سال دیکه سعی دارم پسرم بیارم پیش خودم نمیخام بیفته زیر دست نامادری 

شوهرم با زنه به هم زده اگه به هم نمیزد همین حالا میاوردمش 

ولی الان ک پسرم راضیه اونجا باشه منم بد نیست شوهر هرزه رو تنبیهش کنم چون بشدت از مسولیت بچه بیزاره 

فعلا ک ترجیح داده پیش پدرش باشه بخاطر خوش گذرونی  داداشم از خودم خیلی کوچیکتره و یه شهر دیگه ر ...

خیلی خوشحال شدم برات باور نمیکنی همینکه میتونی برای خودت پولی دست و پا کنی جای شکرش باقیه خداروشکر انشالله که تو کارت پیشرفت میکنی 

خدا به برادرت سلامتی بده 

توکل کن انشالله حل میشه همسرت الان فهمیده چه فرشته ای از دست داده فقط هیچوقت برنگرد غرور و زنانگیت رو حفظ کن 

خیاطی بلدی؟؟؟ خداروهزارمرتبه شکر مهرتو گرفتی بهترین کار کاسبی رو راه بنداز  یادت نره هربار خب ...

بله 

دیشب با برادرش سر مهریه و طلاق صحبت کردم 

مهریه ام ۱۱۴ سکه است ک من گفتم توافقی یکجا مبلغی بهم بدن 

چشم عزیزم حتما خبر میدم 

خیلی خوشحال شدم برات باور نمیکنی همینکه میتونی برای خودت پولی دست و پا کنی جای شکرش باقیه خداروشکر ا ...

ممنونم 

شما و ی کاربر دیگه خیلی بهم روحیه دادید 

نه هیچوقت برنمیگردم قصدم جدیه جان بچم

ممنونم  شما و ی کاربر دیگه خیلی بهم روحیه دادید  نه هیچوقت برنمیگردم قصدم جدیه جان بچم

عزیزم به خدا توکل کن انشالله بچه اتو پس میگیری همین اعتیادش میتونه ثابت کنه که صلاحیت نگهداری بچه رو نداره پسرت سنی نداره میتونی خوب تربیتش کنی دلتو قرص کن 💙❤

حال خودم خوب نیست  امروز همش دارم گریه میکنم دلم برای پسرم تنگه دلم برای پسرم میسوزه  نگ ...

حق داری خدا صبرت بده انشالله هرچه زودتر بتونی پسرتو ببری پیش خودت... مطمئنم هیچ مادری تا کارد به استخونش  نرسه بچشو تنها نمیزاره😞😞

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من...