2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
🛑🛑🛑🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 بچه ها والا بخدا چند بار گفتم نباید وابسته سرگروه باشید باز ...

الهه جون بمنظر مث سابق خيلي خوب بود 

سرگروه و گزارشي نبود 

اگر كسي سوال داشت ميپرسيد و كسي بلد بود جواب ميداد

كليت رژيم صفحه اول بود ديگه ك چيكار كنيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با زور امروز تونستم دو ست 1 دقیقه ای برم. پشت هم خیلی سخته ماشالله

منم آخراش یکم پاهامو یا دستامو جابجا میکنم یا کمرمو بالاتر میارم که درد نگیره ولی آخرش نفسم بند میاد فکر کنم بشه ۴ یا۵ دیقه توی ۲تا ست انجام بدم

الهه جون بمنظر مث سابق خيلي خوب بود  سرگروه و گزارشي نبود  اگر كسي سوال داشت ميپرسيد و ك ...

ن الان چالش ها و سرگروه ها و گزارشها خیلی بهتر و بیشتر انگیزه میده بنظرم 

شنبه همه باید ناشتا سرکه سیب و آب بخوریم بنظرم کلی اشتهامونو کم میکنه 

چالش ها باشه خیلی بهتره

2731

سلام بچه ها عصرتون بخیر خوشی

یه سوال داشتم من چند روزه حلقه میزنم امروز نتونستم خیلی پهلوهام و کبود درد میکنه کبود شده راه کاری دارین انجام بدم و بتونم حلقه بزنم نمیخوام ولش کنم هربار یه چند روز میزنم درد میگیره ولش میکنم

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
الهه جونم من این هفته رسیدم به وزن قبل از بارداریم🤩🤩🤩 خعلی دوجِت دارم دختررررررر 🥰🥰

افرین چقدر عااالی😍😍👏🏼👏🏼

قربونت عزیزم همش اراده ی خودت بوده 😘❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
تنها مشکلش همون بود ک گفتی هردوتاش و تو ی روز نمیخوردی بهتر بود❤❤👌👌

گزارش#  

مولتی

8 لیوان آب

چالش 86 روزه 77 روز مانده است

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738
سلام بچه ها عصرتون بخیر خوشی یه سوال داشتم من چند روزه حلقه میزنم امروز نتونستم خیلی پهلوهام و کبود ...

سلام عزیزم با یه شال ببند دوسه روز همینجوری بزن کم کم دردش کم میشه عادات میکنی

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

گزارش#

@pari95  

77روزمانده تازیبایی

فست

اب گرم وابلیمو

صبحانه.الو۳۶کالری

ناهار.دل وجگر مرغ پخته+نان+دوغ+کاهو۴۴۶کالری

میان وعده‌.انگور۱۸کالری

شام.کاهو

چالش اب✔

چالش چوب✔

ورزش هوازی✔

ورزش قدرتی سوزاندن چربی های بازو✔

کالری مجاز۵۰۰

کالری مصرفی ۵۰۰

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
[بگوUOTE=144757864]عالی عزیزم جزغاله رو جواب دادن😂😂😂 گفتن که دنبه ای که روغنش گرفته شده[/QUOTE] ...

اره طب سنتی که فقط میگه روغن حیوانی 

ولی یوقت براشون بد نباشه😳

برای کسایی که سنشون بالاست فقط زیتون خوبه وکنجد

ما خودمون روغن حیوانی مصرف داریم

خیلی بو میده ولی من دوس دارم بوشو

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
خب نهایت ده کیلو هم اضافه بشی نصفش با زایمان کم میشه وزن بچه و کیسه اب و .. بقیه ش هم با شیر دهی و چ ...

مرسی از جوابت عزیزم من تا چن سال دیگ اقدام کنم دیگه برم تثبیت وزنمو کنترل میکنم💃

خدایا شکرت 🌸
2706