2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281327 بازدید | 36895 پست
حتما پرکن👌👌 بقیش عالی😍😍😍💐💐

سپیده حون پر ک کردم هیچ چهل تا کالری بیشتر شد😐😂میگم ک چیزه من فست خیلی سختمه میشه روزایی ک فستم ورزشما بیشتر کنم؟

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولدت مبارک عشق زیبای من دوست و ابجی قشنگم امیدوارم سالیان سال خوشحال وموفق باشی و به تمام آرزوهای قشنگت برسی و هیچ وقت غم نداشته باشی عزیزدلم خیلی دوستت دارم😍😍😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎁🎁🎁🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 

تولدت مبارک 

@sepiiiiiideh    

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
@بامدادخمار    الهه جان اگه میتونی جای من یکیو جایگزین کن🧡 منم خاموش میخونم

چرا عزیزم چی شده ؟؟؟؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
هیچی عزیزم روز تولدت که نباید به فکر مشکلات باشی  برو خوش بگذرون  منم پری ام عجیب هوس شی ...

قربونت عزیزم‌ شوهرم ک هنوز هیچی نگفته فک کنم یادش رفته😂😂😂فردا دهنش سرویسه😂😂😂😂😂

خوندم پیامارو چیشده دقیقا؟؟😞😞😞

سلام  بچه ها همتون اینجایید یا ای نستا

سلام عزیزم اینجاییم 

آقا فضول باشن دیگه😂حالا در چه حد رو نمیدونم الان چی بگم بهت🤔 مثلا به همههه چیزت کار داشته باشن ...

من باشم معمولا جواب سربالا میدم دوبار جواب ندی با بحث و عوض کنی خودشون دیگه نمیپرسن اخه گاهی وقتا نمیشه تند جواب داد یا مثلا تهاجمی بود بی اهمیتی گاهی وقتا بهترین کاره 

مثلا وقتی تو ازشون سوال میپرسی چجوری برخورد میکنن که متوجه میشی دوست ندارن سوال کنی ؟

2740
تولدت مبارک عشق زیبای من دوست و ابجی قشنگم امیدوارم سالیان سال خوشحال وموفق باشی و به تمام آرزوهای ق ...

وااااای الهه قشنگ من ممنون واسه آرزوهای قشنگت 😍😍

منم خیلی دوست دارم آجی جونم😘😘😘😘

گزارش#  

@pari95    جووونم

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام الهه جان خوبی  من بهت درخواست دوستی دادم قبول نکردی من قصد بارداری دارم چی کار کنم خیلی ...

سلام عزیزم ببخشید درخواست های دوستیم خیلییی زیاده ❤️

بهتره قبل بارداری وزنت رو کم کنی و نرمال یا زیر نرمال باشی 

تو بارداری هم برنج روغن شکر. رو کم کن 

نوشابه و فست فود رو حذف کن 

مواد مفید مصرف کن میوه اجیل ماهی  

تعداد وعده هات رو زیاد کن و مقدارش رو کم کن 

اصلا به اندازه دونفر غذا نخور کالری تو بارداری میشه وزن ضربدر ۳۰ به اضافه ۵۰۰ برای بچه 

ورزش هم پیاده روی اهسته شنا و یوگا مناسبه 

آخه میدونی از نظر من حق نداره که ناراحت باشه چون خودشم میدونه که رعایت نمیکنه. اگه تا الان به حرفام ...

ییا منو نصیحت کن☹😢😆 منم بعد رژیم شوک حسابی استوپم

من از ۵۵.۵ پایینتر نمیام انگار چون ۱۴ ساله پایینتر نیومدم فکر کن همه رفتن طلایی به جز من سه ماهه ۱۰۰۰ تا میخورم بدون تغییر در وزن

لامصب نمیشه باید یه تاپیک بزنم به نی نی یار بگم چرا پرو فایل نمیشه بزارم 

سریع درست کن بچه ها ازت حساب نمیبرنا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

@zizigoli     گزارش#   ص؛دوکف دست نون یه تخم مرغ اپز    ن؛۸قاشق دمی گوجه ۱۰قاشق سالادشیرازی    م و؛یه شلیل وزردالو   ش؛۴۰گرم نون دوتا خیاریه گوجه  کالری مجاز۷۰۰  کالری مصرفی  ۷۰۰ ورزش  پلانک اسکات چالش چوب    شناروی دیوار دارز نشست ۴۰

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏
2706