2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282085 بازدید | 36895 پست
باشه گلم😊 فقطط اون هندونههه اونمممم به اون مقدار🥴 هندوانه درسته مفیده ولی اگه مصرفش بیش از ...

سلام گزارش امروز دوشنبه ۱۶ تیر

🍽🍽🍽🍽🍽🍽

صبحانه

شلیل ۱۲۰ گرم.ماست ۵ ق.سه عدد خرما

اینهارو ۴ صبح خوردم دلضعفه بعد انتی بیوتیک. ۱۵۱ کالری

میانوعده یا همون صبحونه اصلی من

نان سنگک ۱۱۰ گرم.خیار یکی و نصف و یه عدد گوجه.۳۰ گرم پنیر پروبیوتیک. ۳۳۸ کالری

نهار

الو ۲۷۰ گرم.شلیل ۱۳۰ گرم.عسل ۲ چ برای دمنوش.نان سنگک ۲ کف دست😯😯😯. ۳۳۰ کالری

شام 

سوپ جو ۳۵۰ گرم.الو قرمز ۲۰۰ گرم. ۲۰۸ کالری

کالری مصرفی ۱۰۲۸

خداروشکر فردا فسته و به جز مرغ و تخم‌مرغ چیزی نمیخورم‌.

ورزش

یه ساعت پیاده روی تند

ممنونم عزیزم

@pari95    

گزارش#  

# ۷۸ روز مانده تا پایان چالش🙏

📆 روز ۷ رژیم 📆

سلام پری جون 💜💖 . 

🍴 صبحانه 👈  نون🍞 ، پنیر ، گردو ، یکم روغن زرد ، عسل🍯   ( ک ۴۰۸  )

🍴 میان وعده 👈 تخمه ۳۰ گرم ( ک ۱۷۴  ) 

🍴 ناهار 👈 سوپ🍜 ، نون🍞 ، شامی سویا ( کوکو سیب زمینی حساب کردم ) ، گوجه🍅  ( ک ۵۵۲  )

🍴 میان وعده 👈 طالبی🍈 ، مخلوط میوه ی خشک🍏🍊🍌  ( ک ۱۸۵  ) 

🍴 شام 👈 عدسی  ( ک ۴۰۰  )

🍴 میان وعده 👈  پاپ کورن🌽 ( ک ۲۰ ) 

🎯 کالری مجاز 👈 ( ک ۱۷۴۰  ) 

🎯 کالری مصرفی 👈 ( ک ۱۷۴۰ )

🔫 تخلفات 👈 صبحانه روغن زرد خوردم . من بنیه ی بدنیم ضعیفه ، یه سری چیزا رو باید تو وعده های غذاییم بگنجونم ، غذامم با روغن زرد درست میکنم فقط خیلی کم روغن درست میکنم .  

عدسی زیاد نخوردم ها ، اما کالریش زیاد شد 😱 کالریش واسه شام زیاد شد متاسفانه 

🏃 ورزش 👈 یه ربع حلقه 💪 چالش شکم💪  چالش بازو💪   

🍰 چالش شیرینی 👈 ✔

🚰چالش آب 👈 ✔

🍺 چالش سرکه 👈 ✔

سرکه جون میده واسه روزای فست ، بس که اشتها رو سرکوب میکنه . امروز به زور کالریمو‌ پر کردم . چالش خوبی بید😁 مرسی از چالش گذار🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اب و شلیل فک کنم  انجیر بخور یا روغن زیتون خیلی جواب میده

همههه چی رو امتحان کردم جز روغن زیتون

اونم چون هم خیییلی بدمزست و هم کالریش بالایه😒

ولی حالا شاید اگه دیگه اصصصلا خوب نشدم بخورم🤢😖

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
یه بار امتحان کن.من که تجربه مو گفتم.دیگران هم بگن خوب میشه

چشم حتما😘👌

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
سلام عزیرم مرسی شما خوبی آره گلم میتونم مشکلی نیستش 👍‌ 

دستت درد نکنه عزیزم لطف میکنی من زودتر هر وقت نشد بیام خبر میدم❤❤❤❤

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
خب من همش تو سایتم  اگه میخوای من وقتی نیستی جایگزین باشم

عزیزم دستت درد نکنه یه نفر پیدا شد❤

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
صبحانه مهم ترین وعده اس و باید خورده بشه. متابولیسمت میاد پایین اگه نخوری

سلام گلم

چالش# 78روز مانده

صبحانه:تخم مرغ+نان لواش4کف=220کالری
میان وعده صبح:موز=60کالری+پفک هندی122کالری

ناهار:چلوگوشت+برنج8ق=450کالری
میان وعده ظهر:میوه خشک312کالری

عصرانه:شربت خانگی30کالری
شام:ذرت+با یکم پنیر240کالری

مصرفی:1434
مجاز:1443
آب:10لیوان

ماسک سفیده تخم مرغ
ناشتا خاکشیر با آب ولرم
چالشا انجام شد

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
همههه چی رو امتحان کردم جز روغن زیتون اونم چون هم خیییلی بدمزست و هم کالریش بالایه😒 ولی حالا شاید ...

اتفاقا خیلی تاثیر داره یکی دو قاشق ناشتا بخور 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
خخ بستگی داره چی بگن 😬

آقا فضول باشن دیگه😂حالا در چه حد رو نمیدونم الان چی بگم بهت🤔

مثلا به همههه چیزت کار داشته باشن و سوال بپرسن و توقع جواب ازت رو داشته باشن ولی وقتی تو ازشون بپرسی بهت جواب ندن و توقع داشته باشن تو ازشون نپرسی😒

مثلا قیمت لباس و یا اینکه از کجا خریدی و اینکه چجوری لاغر شدی، چکار کردی و یا خیییلی چیز های شخصی تر و مهم تر از اینها

@مهدیه24     سلام مهدیه جون من تازه واردم سرم نمیشه ب کاره شما ببخشید عزیزه دلم میدونم ک ...

باشه عزیزم نازلی سخن نگفت سرگروه جایگزین شده

الو زرد تو کرفس ۶۰

الو  قرمز ۴۰

اگه با کرفس کالری شماری میکنی تو همونم وارد کن

دیگه بعضی چیزا اصلا بهشون نمیاد ولی پر کالرین😲

بسیار عالی عشقولی

فدات 

ده تا دراز نشستم زدم هنر کردم 😄😅😅😅😁

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
گزارش# @pari95   78روز مانده تا موفقیت صبحانه.اب وابلیمو+الو۷۲کالری ناهار.املت+ ...

همه چیز عالی عزیز دلم جز شام که پلو 

زوزا بخور ناهارا

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ننه😄😄😄😄 دیدم اون بالاتر یکی گفته که کالری ورزششو حساب کرده البته فکر کنم خواسته بدونه چقدر کالری ...

حالا حساب کنی اشکال نداره

ولی نباید از کالری رژیمت کم یا بهش اضافه کنی

2706