2752
2734

نمی‌دونم طبیعیه یا نه یک روز قبل موعد اینه بی بی چکم و کمر درد و زیرشکمم تیر می‌کشه و سینه دردم و سینه هام پر رگ شده ولی کمر دردم طوری که شبا بد خواب میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسی میشه من ی سوال بپرسم، چون وسواس دارم میپرسم. خب مثلا الان این بیبی جیشی و نجس هست چطوری دستت گر ...

عزیزم از روی جیشش که نمی‌گیری😂😂😂 من با دستمال کاغذی تمیزش کردم 😂

اسی میشه من ی سوال بپرسم، چون وسواس دارم میپرسم. خب مثلا الان این بیبی جیشی و نجس هست چطوری دستت گر ...

عزیزدلم چقد افکارت مثه منه

منم همیشه از دیدن عکس بی بی چک که راحت همه جا میذارن چندشم میشد

اما زمانی که خودم خواستم استفاده کنم بعدانجامش گذاشتمش روی یه پلاستیک بعد روی سطل

بعدم کلی دستامو شستم و گوشیو آوردم یه عکس فوری گرفتم و گوشی رو بردم بیرون. اون بی بی چک و پلاستیک وایناهمه یاهم رفت تو سطل اشغال و بازم کلی دستامو شستم🌹

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
عزیزدلم چقد افکارت مثه منه منم همیشه از دیدن عکس بی بی چک که راحت همه جا میذارن چندشم میشد اما زما ...

یعنی اگه من بخوام عکس بگیرم میگم وای حالا گوشی نجس میشه و بیخیال عکس گرفتن میشم.

مثلا اگه بخام گوشی ببرم تو دستشویی که مثلا عکسشو بگیرم ، اصلا نمیتونم چون میگم گوشی نجس میشه

آقا نیاد تاپیکام

آخه فقط اون قسمت که ادرار می‌ریزی نجس میشه جایی که دست می گیری پاکه 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2706