2733
2734
عنوان

حرف ناب😊

163 بازدید | 11 پست

این تاپیک ب یادگار میمونه حرف قشنگی یا جمله ای از کسی یا نصیحتی یا ...خلاصه بدرد بخور باشه بزن این تاپیک همیشه باز میمونه خواهشا فقط کسی رو حرف دیگری ریپ نزنه فقط اگر خودت حرفی یا سخنی یا نصیحتی یا ... داری بزن تشکر 

کاربر عاقا :یک تاپیک دارم به نام حرف ناب(بین هوش و سرگرمی 119و120) دوست داشتی بیا توش  وی جمله ای  چیزی بنویس یادگار برای دیگران میمونه(شاید اون دیگران مخاطب خاصت باشه )همیشه هم بازه اگه نترکه😊هرچه میخواهد دل تنگت بگو😎تو تست ها هم اگه علاقه ای داری شرکت کن✋تاپیک معرفی کتابم را هم سر بزن اگر کتابی نظرت هست معرفی کن😊لایک یادت نره

تو زندگیت هیچوقت مغرور نشو ، برگها زمانی از درخت میفتن که فکر میکنن طلا شدن....🙂✔️

تو دنیایی که روزی روحِ خودت تورو ترک میکنه انتظار از دیگران نداشته باش حتی پدر و مادرت✔️

تو دنیایی که همه میخوان بد باشن تو خوب باش صد برابرش به خودت برمیگرده 😊✔️

به آدما به اندازه لیاقتشون بها بده نه به اندازه مرامت✔️

زندگی خیلی کوتاه تر از این حرفاست ببخش و بگذر و فراموش کن ✔️

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سعی کنیم دل کسیو نشکنیم چون واقعا تاوان داره

تا جایی که میتونیم و میشه برای موفقیت خودمون تلاش کنیم و منتظر کس دیگه نباشیم تا بیاد و آرزو هامون رو براورده کنه(مخصوصا خانوما)

به خدا تا جایی که میتونیم نزدیک بشیم

به اطرافیان خیلی اعتماد نکنیم

همیشه کار های زندگیت رو توی سکوت انجام بده و هروقت به نتیجه رسید علنی کن

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

من خستم 

خیلی خستم خیلی فشار درسی رومه توان ندارم ، مشکلم فقط درس نیست / خیلی چیزا از خونوادگی گرفته تا ... 

امسال کنکور دارم ، نمیدونم نتیجش چی میشه 

بماند_به_یادگار#  

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری / این صبر که من میکنم افشردن جان است⛓️

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊

امضاتونو خوندم 

اینم پست یادگاری 😊

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️