2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
تولدت مبارک سپیده بانووووو ببخش یادم بودیاااا اما یکم ناراحت بودم یادم رفت پیام بدم بهت.  ایش ...

وااااای شیرین جوووونم ممنوووون ک یادم بودی 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

قربونت گلم 💐💐💐

چرا ناراحتی عسلم؟

@zizigoli      سلام گلم میگه میشه براناهار ۸قاشق دمی گوجه بخورم   میشه فستمو ب ...

ببخشید عزیزم دیر جوابت دادم مشکلی نیست تا ۷۰۰ مجازی

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون فقط تو رعایت میکنی دیگه. بخدا اشکم دراومده الان😔😭

😢😢😢.

شیرین جان خودتو ناراحت نکن گلم. تو برای رضای خدا و ب نفع خودشون حرف میزنی .

عیبی نداره. زیرگروهتم ناراحت بود. حرفی زد. ب دل نگیر خوووشگلم

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
خخخخ  چرا پروفایل نداری بدون پروفایل انگار سرگروه آبکی ای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂پروفایل به جذبه ...

لامصب نمیشه باید یه تاپیک بزنم به نی نی یار بگم چرا پرو فایل نمیشه بزارم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731
گزارش# شیردهی# ۷۸روزتاجذابیت#   💙💙💙 صبونه👈 بربری+ پنیر+ کنجدعسلی +چای👈۲۱۰ ناهار ...

الهی عزیزم درست میشی یه مدت بگذره برنامه ات هم عالیه ویتامین مصرف کن عزیزم 

@مامان_الیساهستم2    

گزارش#  

صبحانه تخم مرغ آبپز وکاهو و گوجه ویه خرما (100)

ناهار سینه مرغ یه کفه دست و کاهو یه گوجه و یه خیار و یه هویج پخته (200 )

شام عدسی یه کاسه کوچک(200 )

میان وعده یه قاچ هندوانه و یه سیب و یه هلو و چای سبز و  خرما دو بار  (200 )

کالری مجاز 1000

کالری مصرفی 700

امروز نتونستم 500 تا ببندم همش ضعف داشتم سرم درد می گرفت 

ورزش  پیاده روی نیم ساعت و چالش شکم و پهلو انجام دادم 

آب 8لیوان

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
وااااای شیرین جوووونم ممنوووون ک یادم بودی 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 قربونت گلم 💐💐💐 چرا نا ...

هیچی عزیزم روز تولدت که نباید به فکر مشکلات باشی 

برو خوش بگذرون 

منم پری ام عجیب هوس شیرینی دارم بجای منم کیک بخور😋😋😋😋

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
گزارش#   ص ٢ تا سفيده تخم مرغ گوجه ن ٢٠ قاشق عدسي م موز  ش ٥ قاشقعدسي ورزش نيم ساعت ...

سلام عزیزم

خیلی خوبه👌🏻

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
😢😢😢. شیرین جان خودتو ناراحت نکن گلم. تو برای رضای خدا و ب نفع خودشون حرف میزنی . عیبی نداره. ...

آخه میدونی از نظر من حق نداره که ناراحت باشه چون خودشم میدونه که رعایت نمیکنه. اگه تا الان به حرفام ارزش قائل بود الان گروه سبز بود. نه ورزش دارن دو هفته پیش استوپ بودن متایولیسمشونم پایینه بعد چون گفتم بسکوئیت و کمپوت و شیرینی دانمارکی نخور ناراحتن😕

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
آخه میدونی از نظر من حق نداره که ناراحت باشه چون خودشم میدونه که رعایت نمیکنه. اگه تا الان به حرفام ...

چون من همیشه نخوردم همرو باهم نخوردم ک

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
@مهدیه24    

عالی عزیزم

جزغاله رو جواب دادن😂😂😂

گفتن که دنبه ای که روغنش گرفته شده

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706