2737
2734

دوستان اینجا یه تاپیک عمومیه خوشحال میشم حتی با یک پست مفید مارو در رسیدن به هدف تاپیک یاری کنید 🥰🤑💱💱💲💲💰💰💰

همین اول کاری چند تا نکته رو گوش زد کنم⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

۱)اول اول اول احترام اخر هم احترام لطفا لطفا از هر گونه بی احترامی جدا جدا پرهیز شود و نکته مهم و جدی بعدی اینکه خواهشا از حرفهای اضافه ریپ های نامربوط به هدف تاپیک صحبتهای عامیانه تبریک یا خوشو بش های معمول جدا جدا بپرهیزید  لطفا اگه مایل به تعامل با کاربری هستید هم میتونید تقاضای دوستی به شخصیش بدید هم تاپیک دورهمی دوستان خودم هست که مال همین صحبت های عامیانه و روز مرس 

۲)نکته مهم بعدی اینکه  اگر حرفی پستی باب میل ما نیست معنیش این نیست که درسته یا غلطه لطفا بدون ریپ بیجا از کنارش رد شید یا نخونید هر کس مختاره هر طور مایله تصمیم بگیره و عمل کنه 

۳)دوستان تمامی پست هایی که گذاشته میشن حتما قابلیت اجرایی برای همه اقشار و خانواده هارو نداره پس لزوما نمیشه یه نسخه رو برا همه افراد یا زندگیا پیچید 

۴)دوستان یه سری نکات مهم براتون از کلی تاپیک مفیدی که تاحالا توش بودم و یا خودم یا دوستان زحمت کشیدن گذاشتن براتون جمع اوری کردم که بر اتون کپی پیس میکنمشون 

اکثر  این پست ها نکات مهم یا مفید دوستان دیگست پس لزوما نظر شخصی و قطعی من نیست وبازم  تاکیید میکنم هدفم تایید یا تکذیب نکات نیست ممکنه یه سریاشونو خودمم نپسندم و اجرا نکنم ولی به کار فرد دیگه با شرایط دیگه زندگی بیاد پس این منم که تعیین میکنم چه نکته ای برای زندگی من مفیده 

5) دوستان ما یه چالش دوماهه داریم که طی این دوماه هر کس بسته به توانش و درامدش مبلغی رو پس انداز میکنه و باهاش یه تیکه طلا حالا یا سکه یا طلای مصرفی و تزیینی میخره و اینجا عکس میده صرفا جهت انگیزه برا ترغیب بقیه دوستان و ما فقط با لایکامون تبریکاتمونو نثارش کنیم حتی الامکان 🤑💰💴💵

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

نمدونم اگ پربازدید شد لطفا امضام...

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...🕸️🐩

حاضر 🤩

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا کنه نشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731

صلوات فرستادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کنه نشه 

چرا

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...🕸️🐩

سلام رویا جان ، خدا خیرت بده اومیدوارم مثل باقی تاپیک هات پر برکت و بر بازدید باشه ، من کلی نکته ازش گرفتم

نه تو مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی ، به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به آن لحظه شادی که گذشت غصه نیز می گذرد ، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...بچه ها توی زندگی لحظات خوب و بد زیاد داریم ، که فک میکنین بدترین و سخت ترین لحظاتن ، باور کنید هیه کدوم نمیمونن ، میگذرن و میرن ، قدر داشته هاتون ، پدر و مادر ، برادر و خواهر ، دوست و فامیل رو بدونین ، با ادمایی ک باهاتون خوبن بی نهایت خوب باشید و مهربون ، همیناست که میمونه ، اگر کسی بد اخلاق و عصبی و یا باهاتون نمیجوشه ، لازم نیست باهاش بد رفتار کنید فقط فاصله بگیرید و بگذرید ، چیزایی هست که شما در موردش نمیدونین ، خوبی هارو جبران کنید کسی قراردادی نداره بهتون خوبی کنه ، توی لحظات قهر و عصبانیته ک ارزشتون باید نشون داده بشه ، هیچ موقع توی این لحظات کسی رو خراب نکنین ، ازش بد نگید ، هر چیزی رو ب زبون نیارید و خط قرمزا و حساسیت ها و راز های طرف رو روی دایره نیارید ، بعد خودشتون پشیمون میشین...سعی کنید پول در بیارید و پس انداز کنید ، معمولا توی زندگی خیلی بکارتون میاد ، اما هیچ موقع بخاطرش انسانیتتون رو زیر پا نزارید ، و بابتش غصه نخورید ، اما تمام تلاشتون رو هم برای بدست اوردن و نگه داریش انجام بدید ، حد اعتدال در پرداختن بهش هم فراموش نشه ، بهترین راه برای حفظش خرید اول مسکن ، اگر نمیرسه طلا و بعد خودرو ، اگر نمیرسه دلار هست ، و راه افزایشش هم کار کردن و سرمایه گذاری ...به خودتون برسید و خوش پوش باشید ، ادم تمیز و با لباس های خوب و دندان های سفید و مرتب و بوی خوب و تمیزی و عطر با کفش های تمیز و لباس های خوش رنگ همراه با لبخند رو همه دوست دارن....کتاب بخونید رمان بخونید تاریخ بخونید و بیهوده وقتتون رو هدر ندید ، با یجا نشستن و زیاد خوابیدنو یا زیاد بیرون و تفریح زیاد کردن موافق نیستم و کار درستی نیست چرا ک ارزش ها و موقعیت های ایندتون رو به خطر میندازه ، سعی کنید اطلاعاتتون رو از محیط پیرامونتون ، از مسایل روز از تلفن های هوشمند از بازار ، اجناس ، از اونچیزی ک توی زندگی خودتون یا اطرافیانتون بهشون میپردازن بالا ببرین.... اگر تا اینجا خوندی توی تاپیکی ک گفتم خوشحال میشم شرکت کنی و از چیزایی ک شخصا و با تجربه بدست اوردی یا فهمت راجب مسایل جالب و کاربردی رو بهم بگی ، ممنونم
صلوات فرستادم

مرسی گلم

2738
چرا

تاپیک قبلیمون ترکید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون دو تا تاپیک دیگه پریدن؟؟

اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حوصلح سر رفته یکی بیاد با من رفیق بشه  خوش قدوبالا خوش اخلاق دست یه اقای دکتری بودم چندساله من ...

چی؟

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

دخترا به احترام همتون تاپیک (۳)پس اندازمون هم زده شده 🤩

دلم میخواد مثل بقیه ی تاپیکها پر رونق و پربار باشه💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 

پر تلاش  باشید تا باهم در کنار هم به اهداف کوچیک و بزرگمون برسیم 

اول کاری مثل همیشه 

شعار همیشگیم لایک عنوان تاپیکمون فراموش نشه ♥️♥️♥️🙏🏻🙏🏻

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2706