2733
2734

الانم گفت 36 الی 48 ماه زندس سیران🤕

بعدشم لابد یه معجزه ای میشه زنده میمونه 

کلا یه روز خوش نداشتنا یا در حال جنگ و دعوا یام اینطوری

چقدر سمه فیلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندیدم 

ولی جدیدا فیلم اراتمند نازنین بهار تینا رو دیدم بنظرم از شدت مزخرفی فاجعه بوده 😔

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2742
2740
نشنیدم اینو🤔

یه سینمایی ایرانی مهناز افشار طناز طباطبایی بازی کردن با یه دختر دیگه 

نقش سه تا دختر تیغ زن و... رو دارن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

[QUOTE=337730620]وای اون اصلا فیلم بود  ینی متاسفم برای تک تک عواملش [/QUOTE

یعنی من هی نگاه میکردم هی حرص میخورم و حالا مهناز افشار معمولا فیلم چرت زیاد بازی میکنه ولی طناز واقعا ازش انتظار نداشتم 

حالم بهم خورد از فیلم 

یه سینمایی ایرانی مهناز افشار طناز طباطبایی بازی کردن با یه دختر دیگه  نقش سه تا دختر تیغ زن و ...

یه سوال این پسره که الان اومد تو فیلم 

مگه توی ساکلا بنی هم بازی نمیکنه تو دوتا فیلم همزمان بازی میکنه؟، 🤔

نه بابا اینا دیگه پیاز داغشو فراوون کردن

اره کششش دادن خیلی 

بعد یه چیزی که خیلی بدم میاد زرتی گریه میکنن 

مرداشون انگار اشکشون دم مشکشونه زشته خب😂😂😂

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
[QUOTE=337730620]وای اون اصلا فیلم بود  ینی متاسفم برای تک تک عواملش [/QUOTE یعنی من هی نگاه م ...

واقعا نمیفهمیدی، چی میگن چی شد ینی اخرش تموم شد هنگ بودم😵‍💫😵‍💫

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
2706