2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281327 بازدید | 36895 پست

#گزارش   سلام عزیزم @sepiiiiiideh    

#۷۹روز تا جذابیت

ص:لواش+پنیر+گوجه+خیار

ن:عدس پلو+ماست

م و:گوجه سبز+ترد+چای وقند

ش:هیچی

چالش چوب انجام شد

ورزش:پیاده روی

چالش بنفش✓✓

آب: میخورم

مجازمصرفی:۷۹۲خراب کردم سپیده جون خداکنه تاشب خرابترنکنم.

راستی تولدت مبارک عزیزم ان شاالله همیشه لبت خندون دلت شاد کنار همسرو پسر خوشگلت باشی😘😘😍😍💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من نمیتونم مرغ بخورم یه مدته صد مدل خوشمزه اش هم میکنم باز نمیتونم نمیدونم چه کنم امروز یه ذر ...

یکم زنجبیل ودارچین بریز تو آبجوش بخور  شاید سردی بدنت زیاد بیشتر تو تابه رژیمی یا فر جوجه درست کن ادویه های گرم زیاد بزن میتونی بوقلمون جایگزین مرغ کنی بلدرچین هم خوبه

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

گزارش#  

فست

صبحانه:چای+خرما+نان ۱کف+پنیر(۱۰۴)

ناهار:سیب زمینی ابپز+کاهو(۱۰۷)

میانوعده:زردآلو+شلیل+چای+خرما+گیلاس+الوچه(۲۱۴)

شام:شیر+عسل(۱۹۳)

مصرفی:۶۱۸

مجاز۷۰۰

ورزش:رقص+چالش ران+بازو

چالش چوب:۲ ست ۵۰تایی

فقط ۷۷روز مانده تاهدف لاغری و جذابیت🥰

آب۸لیوان

@خانومه_مانكن    

@مامی_خوشگل    

@لولیتا_ناباکوف    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731
یکم زنجبیل ودارچین بریز تو آبجوش بخور  شاید سردی بدنت زیاد بیشتر تو تابه رژیمی یا فر جوجه درست ...

از بلدرچین و بوقلمون بدم میاد گرنی راستش این فصل نمیتونم کهیر میزنم تو ماهی تابه رژیمی یا جوجه درست میکنم ولی بدم میاد

2740

🛑🛑🛑🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

بچه ها والا بخدا چند بار گفتم نباید وابسته سرگروه باشید باز میبینم به سرگروه میگید تشویقم نکردی افسرده شدم یا رژیممو ول کردم یا انگیزه ندارم و... 😐 بعد این چالش اصلا شاید سرگروه نداشته باشیم پس حتما میخواید دوباره چاق بشید 

تو قوانین تاپیک هم نوشتم وظیفه سرگروه اینه ایراد برنامه تونو بگه و ناراحتی نداره اصلا سرگروهی که ایرادتون رو نگه چه فایده ای داره ؟ خاله بازی نمیکنیم بگیم حالا یه گزارشی هم بدیم هم خودتون وقت میزارید گزارش مینویسید هم سرگروه وقت میزاره میخونه که اگه ایرادی دارید که باعث میشه کاهشتون خوب نباشه اصلاح بشه 

و اگر هم قراره مثلا سرگروه سه بار بگه شب برنج نخور شما باز بخورید پس لطفا خودتون و مارو اذیت نکنید بعدشم نگید چرا کم نمیشم   

والا بخدا چند بار نظر سنجی گذاشتم همگی گفتید سرگروه باشه سر همین سرگروه داشتن کلی حرف میشنوم ولی میگم اشکال نداره بزار انگیزه بگیرید خود سرگروه ها هم دارن وقت میذارن ( نگید منت میزارید ولی خب راست میگم دیگه بعد یجوری تهدید میکنید گزارش نمیدم دیگه ؟ 😶) 

سرگروه سخت میگیره یه عده ناراحت میشن آسون میگیره باز یه عده اعتراض میکنن مثل بچه های دبستانی رفتار نکنید لطفا 

قوانین تاپیک همینه دیگه هر کی میپسنده خوشحال میشیم اینجا باشه هر کسی هم دوست نداره 🤚🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم نباید توی یک روز سه وعده برنج و نون باشه روزی که برنج میخوری دو کف دست صبحونه بخور شام و نون ن ...

چشم عزیزم وای خیلی ضعف کردم امروز😪😪😪😪دیگه تکرار نمیشه گلم

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏
2706