2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست

@sepiiiiiideh   عزیزم تولدتون مبارک باشه انشالله سالهای سال با عشق و شادی در رفاه و خوشبختی زندگی کنی😙😚😚😙

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چالش حذف قند مصنوعی برا خودت بذار ببین من هروز برا شوهرم برنج درست میکنم ولی خودم خورشت مرغ وکتلت وک ...

اوف اراده ات عالیه عزیزم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
😅🥴 يعني از فستم كم كنم من ٢٠٠ تا خوردم  فردا رو ٣٠٠ بگيرم أوكيه💃🏾💃🏾 مرسي عشقم 💋💋 م ...

دیدم😜

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2731
وای نه توروخدا ....من همش میگم کی میشم بیام زیر گروه شیرین....شما واقعا با وسواس و جدیت گزارشا رو دن ...

الهی قربونت برم من پریجون. نمیرم عزیزم بیا منتظرتم😘😘😘😘

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
نه لطفا بمون خیلی سرگروه جدی و فعالی هستی بمون عزیزم🌹🌹🧡🧡

عزیزم قربونت برم😘 

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
😂😂😂😂 ببین من و تو زیاد وزن کم کردی. بدنمون دیگه نمیکشه. امروز رو برو تا مجازت. ولی سعی کن شنب ...

آزادمیزاری چند کالری میخوری؟

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
@zizigoli     گزارش#   ص؛دوکف دست نون یه تخم مرغ اپز    ن؛۸قاشق دمی گو ...

عزیزم نباید توی یک روز سه وعده برنج و نون باشه روزی که برنج میخوری دو کف دست صبحونه بخور شام و نون نخور 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

[بگوUOTE=144757864]عالی عزیزم جزغاله رو جواب دادن😂😂😂 گفتن که دنبه ای که روغنش گرفته شده[/QUOTE]

ممنون عزیزم

میگم مادر شوهرم رفته بود طب سنتی گفته بود روغنتون روغن دنبه کنید نه تنها چربیش تو بدن نمیمونه بلکه چربی بدنم آب میکنه من تاحالا نخوردم از خود دنبه بدم میاد ولی میگن روغنش بگیری بو نمیده تو امتحان کردی 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
[بگوUOTE=144757864]عالی عزیزم جزغاله رو جواب دادن😂😂😂 گفتن که دنبه ای که روغنش گرفته شده[/QUOTE] ...

@مهدیه24    

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
عزیزم اگه کسی وزنش نرمال باشه و حامله بشه با این روشی ک گفتی پیش بره تا چن کیلو اضافه وزن پیدا میکنه ...

بستگی به وزن بچه و ژن خود ادم هم داره نرمال اضافه وزن تو بارداری هشت تا ده کیلو هست 

البته هر چقدر وزن اولیه بالاتر باشه اضافه وزن باید کمتر باشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706